RU  UA  EN

Пʼятниця, 23 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Укрлендфармінг" провів захід для популяризації аграрних професій серед дітей в селах

Група компаній "Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів Європи - провела в третій рік поспіль захід "День маленького фермера", який цього разу відвідали 600 дітей з 8 областей країни.

Про це повідомляє прес-служба групи компаній.

Зазначається, що так один з лідерів галузі допомагає з профорієнтацією та популяризує аграрні професії серед дітей та молоді.

"День маленького фермера" - це одне з серії заходів для дітей в агрохолдингу "Укрлендфармінг", власником якого є бізнесмен Олег Бахматюк. За три роки існування проекту 600 школярів молодших класів з Полтавської, Сумської, Миколаївської, Херсонської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Вінницької областей знайомилися на підприємствах холдингу з особливостями роботи агронома, механізатора і тваринника.

Майже чотири роки тому "Укрлендфармінг" почав серію програм "Світ аграрних професій", в рамках яких проходить "День маленького фермера". Агрохолдинг випускає дитячі розмальовки, шкільні щоденники з інформацією про аграрні професії та переліком освітніх установ, де можна отримати дані професії тощо. Зокрема, під час "Дня маленького фермера" діти в ігровій формі відкривають для себе специфіку професій, їх запрошують на підприємство, знайомлять з співробітниками, показують ферми, безпілотну високотехнологічну техніку. Все це супроводжується грою з аніматорами, розвагами та квестами.

"Перед кожною дитиною рано чи пізно постає питання вибору майбутньої професії: яку спеціальність вибрати після закінчення школи? Особливо цим займається сільська молодь, адже вона не бачить для себе привабливою перспективу залишитися працювати в селі, - розповіла керівник департаменту з управління персоналом "Укрлендфармінг" Наталя Романенко. - за даними статистики 2018-19 року в порівнянні з 2017-18 рр., кількість прийнятих на початковий цикл навчання студентів за напрямом "Аграрні науки і продовольство" зменшилася на 9% - в університети, академії, інститути, на 7% - в коледжі, технікуми, училища. А це значить, що агробізнес через 3-5 років також недоотримає молодих фахівців. І дорослому населенню сільської місцевості припадає в силу певних обставин думати про перепрофілювання".

"Укрлендфармінг" допомагає обрати професію не тільки дітям, а й дорослим, підтримує державну систему освіти, залучає до співпраці ключові аграрні вузи і коледжі країни, дає можливість вивчати новітні технології, сучасну техніку. Як соціально відповідальна компанія, "Укрлендфармінг" всебічно заохочує жителів сіл залишатися працювати в селах, а не шукати роботу в містах або в інших країнах.

Група компаній "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка є одним з лідерів аграрного виробництва в країні та одним з кращих роботодавців України, який забезпечує робочими місцями тисячі жителів в 22 областях України. Підприємства групи компаній є одними з найбільших українських платників податків.

Новости партнеров

Загрузка...