Середа, 26 червня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Економіка та фінанси

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 червня

25 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Україна домоглася великого успіху в справі про мільйони Януковича

Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула на користь держави України з кіпрських компаній EROSARIA LTD та Aldoza Investments Limited, які пов’язані з Віктором Януковичем та колишніми високопосадовцями, 55 млн гривень та 1 млн доларів США.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

"Повернення коштів на користь держави України відбулось при виконанні вироку суду про застосування спецконфіскації з примусовим вилученням у власність держави грошових коштів компаній EROSARIA LTD та Aldoza Investments Limited, які містились на рахунках у АБ "Укргазбанк", - зазначила Світлана Глущенко.

Вона уточнила, що 7 травня за даними справами на депозитний рахунок Державної виконавчої служби України надійшли грошові кошти за обома провадженнями у сумі 55 342 762,37 гривень та 1 010 072,39 доларів США.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка" , Європейський Союз виключив з антиросійського списку санкцій дев'ять осіб, що входили в оточення екс-президента України Віктора Януковича, через недостатність доказів їх причетності до подій в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...