Масові рейди столичними розважальними закладами, які порушують законодавство та працюють після 22:00, є ефективною профілактикою та елементом виховання громадян.

Про це йдеться у матеріалі видання "Українська правда", журналісти якого були присутні при одному з рейдів поліцейських у Печерському районі Києва.

На початку вересня співробітники Нацполіції та співробітники військкомату під час патрулювання столиці видали близько 90 повісток громадянам, які порушували комендантську годину та перебували на вулиці у заборонений час.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

За словами представника центру комплектації із позивним Дяк, подібні рейди є ефективною профілактикою та елементом виховання деяких мешканців Києва. Крім цього, силовик вважає за правильну стратегію видачі повісток у громадських місцях.

"Так, вірно кажуть, що наше військо – це не покарання, а честь. Якщо хтось отримує повістку – це не означає, що він автоматично потрапляє до ЗСУ. Людина проходить кілька рівнів контролю: медкомісія, комісар, а потім уже командир бригади або батальйону. Я вважаю, що слід давати повістки, щоб людина хоча б таким чином прийшла і перевірила свою здатність і бажання бути у ЗСУ", - продовжив Дяк у спілкуванні з журналістами.

Представник військкомату запевнив, що масова роздача повісток у громадських місцях не проводиться з метою збільшення мобілізаційного ресурсу. За словами Дяка, держава має більш серйозні інструменти для поповнення особового складу армії.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше ми розповідали, чим відрізняється видача повісток на вулиці та за місцем проживання.