РУС. | УКР.

Вівторок, 23 жовтня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
28.00
Політика

Новини

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Війна, протести і збіднення народу: названі головні події України у 2017 році

Головними подіями минулого 2017 року для України стали продовження війни на Донбасі, погіршення соціально-економічних показників, а також акції протесту проти президента Петра Порошенка.

Про це "Апострофу" розповів політолог Кость Бондаренко.

"Перша з основних подій 2017 року - війна, яка ніяк не може закінчитися і опинилася в замороженому стані. Друге - погіршення соціально-економічних показників під впливом того, що Україна повністю лягла в дрейф і зараз повністю лежить своїм економічним курсом у фарватері МВФ. Третя подія - організація політичних акцій проти Петра Порошенка або з метою натиснути на нього. Акції на чолі з Саакашвілі, хоч і не призвели до "третього Майдану", але в той же час похитнули ситуацію в країні", - сказав політолог.

Однак він звернув увагу на незначну підтримку, якою користується саме Міхеїл Саакашвілі.

"Соціологія показує, що його рейтинги коливаються на 1,5-3% в залежності від інфоприводів. Саакашвілі так і не став героєм для більшості українців. Навпаки, такі акції як лазання по даху або суперпопулістські заяви тільки виставляють колишнього президента шанованої країни, якою є Грузія, в комічній ситуації. Я думаю, він це починає розуміти, незважаючи на те, що на його підтримку вийшла чимала кількість людей - за різними оцінками, від 5 до 10 тисяч. Це скоріше не його підтримка, а демонстрація громадянами їхнього ставлення до Порошенка. Ці люди хочуть змін, але це не означає, що вони готові голосувати за Саакашвілі", - зазначив Бондаренко.

За його словами, Порошенко і Саакашвілі дуже схожі між собою: "обидва популісти, обидва орієнтовані на Америку, обидва готові втілювати західні програми. Те, що Україні потрібні якісні зміни - це однозначно. Але сумнівно, що вони будуть пов'язані з Саакашвілі".

Детальніше читайте в матеріалі "Апостроф": "Великі зміни та сварки з "другом" Путіна: що чекає на Україну у 2018 році".

Новости партнеров

Загрузка...