RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новости партнеров

Загрузка...

Порошенко жорстко відреагував на візит українських політиків в Кремль

Президент України Петро Порошенко засудив візит кандидата в президенти Юрія Бойка і лідера руху "Український вибір - Право народу", члена партії "За життя" Віктора Медведчука в Росію та їх переговори з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим і керівництвом "Газпрому".

"Економіку вони обговорюють... Вони обговорюють повісити знову Україну на російську газову голку, вони вже союзи обговорюють, які буде створено після президентських виборів, після парламентських виборів, і вони зараз вже всі стверджують, що всі об'єднаються. Проти кого вони об'єднаються? Проти України, проти кожного з нас", - сказав Порошенко на раді регіонального розвитку в Чернівецькій області, передає прес-служба президента.

Він підкреслив, що представники одних політичних сил поїхали в Москву, а представники інших політичних сил готові в Україні стати на коліна перед президентом РФ.

"Що вони поїхали туди вимолювати? Які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руки, повзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші - тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Друзі, хочу нагадати всім – Москва сльозам не вірить", - сказав Порошенко.

За його словами, Путін, переконавшись, що не може перемогти Україну на фронті, хоче змінити її зсередини і змінити владу.

"Москва бачить силу НАТО і вона не наважиться напасти на силу альянсу. Москва бачить сильну українську армію і розуміє, що ціна за безвідповідальне рішення широкої агресії проти нашої держави значно зросте, а тому Путін має план змінити тактику - не через перемогу на фронті – вона вже для нього неможлива, а змінити владу в Україні зсередини, оскільки тоді стане можливою і зміна нашого європейського та євроатлантичного курсу", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч в Москві з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою "Газпрому" Олексієм Міллером і обговорили питань газу. В ході переговорів Міллер підтримав пропозицію Медведчука повернутися до ідеї про створення консорціуму з управління газотранспортною системою України.

Новости партнеров

Загрузка...