RU  UA  EN

Неділя, 21 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Політика

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

21 липня

20 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Тимошенко зробила важливу заяву про вибори в Раду

21 липня українці обиратимуть не лише парламент, а й нового прем'єр-міністра.

Про це заявила Юлія Тимошенко в прямому ефірі на телеканалі "Україна".

"Не коаліція обиратиме прем’єра. На чолі кожної політичної сили, яка йде до Верховної Ради стоїть кандидатура прем’єр-міністра. І буде той прем’єр, якого обере народ 21 липня. А парламент може тільки констатувати, що прийшла та політична сила, яку обрав народ і на чолі стоїть прем’єр-міністр. Не в посадах справах – великі виклики стоять перед країною і треба діяти негайно", – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що після виборів її політична сила хоче створити в новій Верховній Раді коаліцію дій.

"Наша команда напрацювала за 5 років справжню стратегію, як відроджуватиме Україну та життя людей, – Новий курс. Ми пропонуємо зробити її коаліційною угодою. Вона реально за дуже короткий термін може дати людям результат. І ми взяли з нашої програми найнеобхідніші кроки. Якщо ми зможемо увійти в коаліцію та спільно формуватимемо уряд разом зі "Слугою народу", то вже є програма, за якою ми можемо багато чого зробити за 100 днів, щоб люди відчули зміни на краще", – запевнила вона.

Зокрема, за словами Тимошенко, йдеться про скасування корупційних податків і зменшення тиску на підприємців, наведення ладу на митниці (програма "Контрабанда, стоп!"), зниження тарифів та перерахунок пенсій.

Новости партнеров

Загрузка...