РУС. | УКР.

Вівторок, 26 березня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.85
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

26 березня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​В Україні водіям можуть дозволити їзду без прав: що це значить

В Україні водіям можуть дозволити керувати автомобілем без наявності у автомобіліста прав при собі.

Про це повідомив автоюрист Володимир Караваєв на власній сторінці у Facebook.

"Депутати хочуть спростити керування транспортним засобом шляхом скасування вимоги для громадян України мати посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб та страховий поліс. Ідентифікація водія поліцейським має здійснюватися на підставі усної інформації від нього", - повідомив він.

Водій повинен буде "чітко та зрозуміло назвати своє прізвище, ім’я, по батькові, повну дату народження та/або номер договору страхування для перевірки поліцейським даних з відповідної бази".

"У разі, якщо водій цього не зробить, - його очікує штраф у розмірі 425 грн. А якщо поліцейський буде не в змозі встановити особу (зокрема через нечітку або незрозумілу мову), – водія можна затримати, провести особистий огляд включно із речами та документами, тимчасово затримати його транспортний засіб або відсторонити водія від керування транспортним засобом", - додав Караваєв.

Він також уточнив, що оскарження не зупиняє дії поліцейського.

Як повідомляв "Апостроф", Верховна Рада вже в листопаді може прийняти у другому читанні нові правила для ввезення авто на єврономерах в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...