RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.00
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Міжнародний роумінг в Криму: в мережі висміяли сумнівну заяву окупантів

З'явилася заява, що в окупованому Росією Криму підключений міжнародний роумінг, але в мережі користувачі висміяли таку новину.

Про це повідомляє блогер під ніком "КРИМський бандерівець" на своїй сторінці в Twitter.

"Окупанти повідомили, що в Криму нібито заробив міжнародний роумінг з трьома країнами, але відмовилися називати ці країни, щоб вони не потрапили під санкції. Сумнівна заява", - написав він і опублікував заяву окупантів.

У самих матеріалах кримських і російських ЗМІ говориться, що оператор мобільного зв'язку на півострові "К-Телеком" почав надавати послуги міжнародного роумінгу. На даний момент цією послугою можуть скористатися громадяни трьох країн, які приїжджають на відпочинок до окупованого Крим.

"Зі зрозумілих політичних причин, пов'язаних з санкціями щодо Криму, я не можу назвати ці країни, інакше вони теж можуть потрапити під санкції", - цитують слова генерального директора "К-Телеком" Володимира Зайцева.

Також в місцевих ЗМІ пишуть, що великі російські мобільні оператори не працюють в окупованому Криму, побоюючись потрапити під західні санкції.

Користувачів мережі розсмішила така новина і вони прокоментували її.

Як повідомляв "Апостроф", відключення українського мобільного зв'язку в Криму почалися ще в 2014 році. Тоді вже почалося перемикання кримських мереж на обслуговування російських операторів.

Новости партнеров

Загрузка...