RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новости партнеров

Загрузка...

Гончарук на самокаті влаштував екскурсію по Кабміну для школярів: опубліковано відео

У неділю, 1 вересня, прем'єр-міністр Олексій Гончарук опублікував відеозвернення до школярів з нагоди Дня знань, в якому показав приміщення Кабінету міністрів і проїхав по ним на самокаті.

Відео опубліковано на Facebook сторінці прем'єра.

"Привіт, друзі. Сьогодні 1 вересня, День знань. Завтра ви підете в школу... А я піду на роботу в Кабінет міністрів України, де я працюю прем'єр-міністром. Колись хтось із вас також буде прем'єр-міністром. Але на той момент Україна вже буде сильною модерною державою, з якою рахуватимуться в світі. Тоді уряд буде працювати в сучасній, інноваційній будівлі, яку ви обов'язково побачите. Як це виглядає сьогодні, я хочу вам показати", - заявив Гончарук.

За словами прем'єра, в будівлі Кабміну величезна кількість поверхів, де розташовані десятки кабінетів, в яких працюють тисячі людей.

"А коридори тут такі довгі, що часом можна користуватися самокатом", - сказав він і проїхався на електросамокаті коридором і заїхав до зали засідань уряду.

"В цьому приміщенні працює український уряд. Міністри ухвалюють найважливіші рішення для країни. Але для того, щоб країна була успішною, нам потрібні розумні, освічені, вільні громадяни. Ви! Тому вчіться дуже добре, а ми в уряді зробимо все для того, щоб створити вам для цього всі необхідні умови", - резюмував глава Кабміну.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", для учнів старших класів в школі введуть новий предмет, який допоможе їм освоїти фінансову грамотність.

Новости партнеров

Загрузка...