З початком пляжного сезону і в карантинних умовах українці все частіше для проведення відпустки вибирають українські курорти, наприклад Генічеську Гірку.

"Апостроф" розповідає про ціни та умови проживання.

Відпочиваючих в Генгорці приваблюють зручні широкі піщані пляжі з неглибоким і теплим морем. Селище має відносно розвинену інфраструктуру. Тут досить багато магазинів, кафе і місць для нічного відпочинку.

Також - це ідеальне місце для пляжного відпочинку з маленькими дітьми. З розваг тут доступні аквапарк і дельфінарій. Любителі "медичного туризму" можуть оздоровитися на лікувальних водах і солоному озері.

Генічеська Гірка може запропонувати відпочинок на будь-який смак і гаманець. Вартість проживання в приватному секторі, міні-пансіонатах, базах відпочинку, гостьових будинках і готелях залежить від багатьох факторів, але в першу чергу - від якості сервісу, інфраструктури і віддаленості від моря.

"Прості" міні-пансіонати, розташовані на першій лінії, пропонують номери або "будиночки" економ-класу за 200-250 гривень на добу. За такі гроші вам забезпечать кімнату на 3 людини з мінімальною комплектацією і зручностями.

"Будиночок" на 3-4 людини можна буде зняти за 450-600 гривень на добу. Харчування постояльці організовують собі самі.

Аналогічні заклади, розташовані на деякій відстані від моря, пропонують мінімальне розміщення з розрахунку в 100 гривень з людини в добу, але намагаються конкурувати з "першою лінією" за рахунок поліпшеної інфраструктури: кондиціонери в номерах, доступ до інтернету, парковка, басейн, обладнані дитячі майданчики і зони-барбекю.

Якщо хочеться відпочити в Генгорці ближче до моря і з великим комфортом, то варто розглядати пансіонати та гостьові будинки, в яких "стандартні" номери або котеджі стартують від 500-800 гривень на добу. Тут вже варто очікувати, що в номері або "будиночку" буде зроблений ремонт, встановлені якісні меблі і побутова техніка (включаючи кондиціонери і ТБ), а на території будуть розташовуватися облаштоване подвір'я з басейном та дитячим ігровим майданчиком. Харчування можна замовити, або ж адміністрація надає спеціально обладнану кухню.

Пансіонати або гостьові комплекси з номерами по 1000-1500 гривень на добу і вище можуть запропонувати ще більш різноманітний сервіс. Крім побутового комфорту і супутньої готельної інфраструктури, такі заклади можуть мати на території басейни з морською водою, кафе, бар або ресторан з досить різноманітним меню, територію, що охороняється, а також вихід на власний пляж.

За 1700-2000 на добу в такому закладі можна зняти 3-місний "напівлюкс" з двома ліжками, сейфом, різноманітними новими меблями (тумби, комоди, платтяні шафи, крісла), обладнаним санвузлом, кондиціонером, телевізором і міні-баром.

Дістатися в Генгорку можна на власному авто через Генічеськ або на рейсових автобусах, які в сезон постійно курсують між містом і селищем. Інший варіант - дістатися на поїзді або електричці до Новоолексіївки, а після пересісти на маршрутку до Генічеської Гірки.

Детальніше про чорноморські курорти Херсонської області, серед яких найбільш відомі Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт і Приморське, читайте в матеріалі "Апострофа": Літня відпустка 2020: де і за скільки можна відпочити на чорноморських курортах Херсонської області.