RU  UA  EN

Неділя, 22 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55
Суспільство

Новини

22 грудня

21 грудня

20 грудня

Всі новини

Чому люди хворіють "тривалим коронавірусом": вчені назвали причину і його особливість

Медики звернули увагу, що багато хворих, які перенесли коронавірус, після одужання впродовж декількох тижнів і навіть місяців скаржаться на розлади здоров'я. Ці недуги вчені назвали наслідком відразу чотирьох різних синдромів.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Термін "тривалий коронавірус" сьогодні активно використовують вчені і медики. Його застосовують по відношенню до пацієнтів, які одужали, але фактично продовжують боротися з різними недугами і не можуть повернутися до нормального життя.

У них продовжують фіксувати задишку, втому, аритмію і м'язові болі, ці недуги в деяких випадках переслідують хворих, які побороли коронавірус, упродовж декількох місяців після отриманого курсу лікування.

Науковців спантеличив такий довготривалий вплив COVID-19 на здоров'я людей. Вчені британського Національного інституту досліджень в області здоров'я проаналізували всі наявні на сьогоднішній день дані про те, яким чином коронавірус впливає на організм людини і встановили, що від "тривалого коронавірусу" можуть страждати навіть діти.

При цьому люди, які входять до групи ризику, мають низькі шанси розвитку його тривалих побічних ефектів.

Вчені заявили, що тривалий коронавірус поєднує в собі вплив відразу 4-х різних синдромів: постреанімаційного догляду, поствірусної втоми, перманентного пошкодження органів і самого синдрому тривалого коронавірусу.

Нові докази все більше підтверджують, що це не один розлад: COVID-19 викликає розлад організму за цілою низкою чинників, а це вимагає від медиків більш специфічного лікування.

Як повідомляв "Апостроф", експерти Київської школи економіки вважають, що якщо не ввести комплексний карантин в зонах активного поширення коронавірусу, то до кінця року від COVID-19 в Україні можуть померти до 20 тисяч осіб.