Цього року Чорна п'ятниця припадає на 26 листопада. З п'ятниці по понеділок шопоголіки тріумфують, а продавці потирають руки. Саме в цей період люди здійснюють найбільші покупки.
Про це розповів "Обозреватель".
Зазначимо, що найбільший попит матиме різноманітна електроніка: телевізори високої роздільної здатності, ігрові консолі, геймпади, різноманітні гаджети, професійні камери, а також персональний транспорт – електросамокати, гіроборди тощо.
2013 року вперше в Україні з'явилося це свято. До цього він користувався величезною популярністю в Америці та Європі.
У світі існує широкий вибір онлайн-магазинів та платформ, де діють вигідні акції:
- Amazon
- AliExpress
- Alibaba
- Shopbop & East Dane
- Macy's
- IKEA
- ZARAHOME
Схеми обману та поради шопоголікам
Щоб не потрапити на обман, варто за місяць до Чорної п'ятниці скласти список товарів із цінами, які плануєте купити. У розпал розпродажу треба звірити цінники. Деякі магазини піднімають ціни спеціально, але потім повертають колишню ціну.
Є ще одні хитрощі, продавці роблять наступний прийом: вони роблять акцію – два креми, а один у подарунок. Але у третього може закінчуватись термін придатності.
Також маркетологи публікують інформацію про акцію на покупку телевізора. Люди радощі приходять, але незабаром дізнаються, що подібну модель купити не можна. Але заповзятливі продавці пропонують схожий товар, але ціна завищена. Також продавці намагатимуться збути товар, що залежався.
У мережі магазинів одягу перед Чорною п'ятницею переклеюють усі цінники, а також замінюють речі із старих колекцій.
Будьте дуже уважні.
Раніше ми писали про те, як не купитися на фейкову знижку.