В "Укрзалізниці" погодилися розпочати "пілотний" проект із впровадження окремого жіночого купе у вагонах потягів та зазначили, що подібний проект у 2010 році зазнав краху через відсутність попиту.

Про це повідомляє "Апостроф" із посиланням на пресслужбу АТ "Укрзалізниця".

Читайте також: Байден у нашому поїзді пив чай із чебрецем, а Джонсон читав українські газети - топ-менеджер "Укрзалізниці"

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

На сайті Кабінету міністрів зареєстровано петицію з пропозицією створити в поїздах, що прямують маршрутом довше шести годин, окремі вагони для чоловіків і жінок викликали в Україні значний резонанс. Думки суспільства розділилися. Проте, в "Укрзалізниці" зазначили, їхня мета - допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним із яких стане "пілот" із жіночими купе. Він буде тестуватися протягом кількох місяців, а потім буде ухвалено остаточне рішення.

"Укрзалізниця розглядає можливість запровадження жіночих купе разом з тим, ми працюємо над комплексним підвищенням безпеки поїздок. Усі нові та модернізовані вагони (близько 15% вагонів у активному використанні) оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника. Наші залізничники уважно вивчили світовий досвід, адже жіночі купе або вагони існують у деяких країнах Азії та були протестовані в Європі. Залізничники вірять в комплекс заходів, де тривожні кнопки та сигналізація в купе, відеоспостереження, посилене патрулювання і невідворотне покарання за будь-який доведений прояв домагань відіграватимуть ключову роль у викоріненні цього явища", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що у 2010 році "Укрзалізниця" вже вводила таку послугу, але вона не мала попиту.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Укрзалізниця" запускає ще один поїзд до Молдови.

Вас також може зацікавити:

"Укрзалізниця" запроваджує безлімітні абонементи: хто і де може ними скористатися

"Сезон 2023 відкрито": у Києві запрацювала дитяча залізниця

"Укрзалізниця" змінила правила продажу квитків на міжнародні рейси: що потрібно знати