RU  UA

Це спроба вийти на новий рівень: якою може бути стратегія України щодо закінчення війни

Україна готова йти на певні поступки у питанні досягнення тривалого миру, стратегія щодо закінчення війни з Росією змінилася.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів ексзаступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

Читайте також: "Глобальний саміт миру" у Швейцарії: чим він важливий для України і які є ризики для РФ

"Змінено політичну стратегію війни. До вчорашнього дня команда президента Зеленського на чолі з ним наполягала на неминучості та єдиній стратегії – звільнення України в межах 1991 року. Був ще варіант, що ми можемо погодитися з тим, що ми дійдемо до кордонів станом на лютий 2022 року, а далі виходитимемо з того, якою буде ситуація", - зауважив він.

Зараз стратегія суттєво змінилася, а суть полягає в тому, що, очевидно, пов'язано з підготовкою саміту у Швейцарії, що Україна готова на певні поступки.

Усі ці заяви: що війна завжди закінчується переговорами, що є класикою зі всіх шкільних підручників, заяви про ситуацію на фронті, що росіяни готуються наступати на Харків чи Суми, ситуація дуже складна, розмови про можливу втрату Часового Яру - все йде до того, що Україна має задуматися про мету подальшого продовження війни.

"І можливості сил оборони України, політичного керівництва рухатися у напрямі такої перемоги, про яку раніше говорили. Наразі ми бачимо першу спробу вийти на новий рівень вирішення стратегічних проблем", - наголосив Степан Гавриш.

Нагадаємо, Туреччина розробила новий варіант мирного договору між Україною і Росією, покликаний заморозити війну.

  • Вас також може зацікавити:

Трамп запропонував Україні і Росії "мирний план": що мають зробити сторони

"Виходь на зв'язок, якщо мужик": російські добровольці звернулися до Путіна, відео

Путін заявив про готовність до ядерної війни і знову заговорив про переговори