Керченський міст,який повинен з'єднати окупований Російською Федерацією Крим з Таманським півостровом, споруджується в сейсмічно небезпечному регіоні, тому не можна точно сказати, як довго він простоїть.
Про це в інтерв'ю "Обозревателю" заявив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук (РАН), кандидат геолого-мінералогічних наук, гірничий інженер-гідрогеолог, член партії РОДП "Яблуко" Юрій Медовар.
"Ніхто не може передбачити, коли завалиться Кримський міст. Завтра буде землетрус - міст взагалі піде. Це сейсмічний район. Там розломи, там важка геологія", - сказав він.
За словами Медовара, міст може простояти і день, а може і два-три роки. Все залежить від того, які будуть природні катаклізми, і від навантаження.
"Зараз міст стоїть тільки під навантаженням власної ваги. Сама по собі арка важить 10 тисяч тонн, і стоїть вона на двох опорах. А коли по ньому відкриють автомобільний рух, а потім залізничний, ніхто не знає, як він себе поведе", - підсумував експерт.
Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі з'явилися свіжі фото будівництва моста в окупований Росією Крим.
Так, автомобільний міст вже практично повністю готовий. Будівельникам залишилося облаштувати дорогу - нанести розмітку, доробити бордюр і огорожі.
У той же час росЗМІ злякалися заяв українських націоналістів про можливий підрив Керченського моста.