У мережі на прикладі випускного 2018 року показали, як новий "Совок" в окупованому Росією Криму став гірше і гротескніше попереднього.
Про це на своїй сторінці в Facebook написала жителька Ялти Illona Karaçan.
Жінка розповіла, що діти і дорослі святкували випускний в залі "Кришталевий" готелю "Ялта-Інтурист".
"Спочатку все виглядало як зазвичай. Але, потім на екрані з'явилися силуети людей в німецьких касках на тлі палаючих одноповерхових будинків і вийшли на сцену старшокласники декламували розповіді про війну, що закінчувалися гаслами "За Росію"! Після цього до нас прибув "потяг Перемоги" і мабуть, для повноти образу вдалого випускного, на сцені з'явилися незнайомі раніше "офіційні особи" з офіційним набором протокольних промов", - зазначила вона.
Після свята вдалося знайти один працюючий ресторан на 16-му поверсі, де "сумний сивий офіціант віком далеко за п'ятдесят" по закінченню трапези оголосив, що може прийняти оплату або картою, або під розрахунок, при цьому, щоб розміняти гроші, необхідно спуститися на перший поверх і повернутися назад.
"Знаєте, всі говорять Совок, Совок, - несподівано зовсім іншою темою продовжив розмову сивий працівник громадського харчування, - але ж в той час я купував путівку і приїжджав на відпочинок в готель "Ялта", витрачав тут по 250 рублів в день. А тепер я приїхав сюди на роботу, з Донецька. Де ще нам працювати? Той, Совок, був зовсім іншим", - процитувала жінка слова офіціанта.
"Спустившись на перший поверх, разом з дітьми їли "смажене" морозиво з моторошним присмаком згірклого маргарину і невідомих добавок, розмірковуючи про те, чому так відбувається, що кожен наступний Совок завжди виявляється гіршим і гротескнішим попереднього?", - резюмувала кримчанка свою історію.
"Було б смішно, якби не було так сумно", "Я так розумію, що за поребриком "день перемоги", - подія круглорічна", "Мої співчуття. Це таки пекло. А парадокс в тому що страждають в ньому таки ті, хто зберіг здоровий сенс", "Особисто мені ця "велика вітчизняна війна" стоїть вже поперек горла. Її вже стільки мусолять і пхають у всі дірки, що нудить не по-дитячому. Ще на туалетному папері залишилося тільки малювати сюжети для повного щастя", "Якщо так часто кликати війну, вона обов'язково прийде!", "Дітей програмують, на війну", - прокоментували випадок в мережі.
Як повідомляв "Апостроф", раніше в ресторанах окупованої Росією Ялти почали продавати пиріжки, щоб не розоритися.