В Мексиці археологи знайшли 119 людських черепів поблизу найбільшого храму ацтеків в центрі Мехіко, де розташовувалася найважливіша культова будівля ацтеків у центрі столиці Теночтітлан.
Про це у п'ятницю, 11 грудня, повідомили в Мексиканському національному інституті антропології та історії, передає видання tvn24.
За словами дослідників, нещодавно виявлена частина стіни датується періодом між 1486-им і 1502 роками та розташована на глибині у 3,5 метра. Археологи заявили, що знайдена стіна могла бути головною "стіною черепів" у колишній столиці ацтеків Теночтітлан.
На місці колишньої циліндричної споруди, де ацтеки приносили людей в жертву своєму богу війни, вчені знайшли 119 людських черепів. Вони належать чоловікам, жінкам та дітям. Нове відкриття доповнює попередню колекцію з майже п'яти сотень черепів.
Вперше вежу діаметром близько п’яти метрів було виявлено в 2015 році під час реконструкції будівлі в Мехіко. З 2015 року в стіні знайшли 484 людські черепи. Таким чином, після нової знахідки загальна кількість виявлених черепів зросла до 603.
Як повідомляв "Апостроф", в амазонських тропічних лісах Колумбії вчені виявили одну з найбільших у світі колекцій доісторичного наскального мистецтва. Десятки тисяч картин льодовикового періоду, які отримали назву "Сікстинська капела древніх", проливають світло на людей і тварин, які жили 12 тисяч років тому.