Середа, 8 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Українська дзюдоїстка перемогла на престижних міжнародних змаганнях: опубліковано відео

Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська стала тріумфатором престижних міжнародних змагань Grand-Prix Duesseldorf 2017, які проходили в Німеччині.

Як свідчить повідомлення на сторінці Національного олімпійського комітету України в Facebook, Кіндзерська була кращою у ваговій категорії понад 78 кілограмів.

"Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська (+78 кг) здобула перемогу на престижних міжнародних змаганнях з дзюдо Grand-Prix Duesseldorf 2017! Вітаємо Ірину з золотою медаллю і бажаємо подальших успіхів у сезоні!" - повідомили на сторінці НОК.

Зазначимо, що у категорії +78 також виступала українка Світлана Яремка, яка покинула змагання на стадії чвертьфіналу, поступившись німкені Крістін Бюссоу

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний турнір в ОАЕ.

Розділ: Спорт Тема: Борьба