Четвер, 25 квітня

25 квітня

Ребров невдало стартував у чемпіонаті Саудівської Аравії: опубліковано відео

Відомий український фахівець Сергій Ребров програв у першому матчі у керма "Аль Ахлі". У стартовій грі нового чемпіонату Саудівської Аравії команда українця сенсаційно програла на виїзді одному з аутсайдерів першості "Аль-Іттіфаку". Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь місцевої команди.

Підопічні колишнього наставника "Динамо" вкрай невпевнено почали зустріч, а у другому таймі старань футболістів "Аль Ахлі" виявилося замало для того, щоб здобути хоча б одне очко.

Ведучи в матчі з рахунком 1:0, за десять хвилин до кінця зустрічі команда українця примудрилася пропустити двічі, подарувавши перемогу "Аль-Іттіфаку".

Нагадаємо, що Сергій Ребров очолив клуб із Саудівської Аравії цим літом. До цього українець працював з київським "Динамо". В останньому сезоні з українською командою Ребров не зміг завоювати жодного трофея, після чого сторони розірвали угоду.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що перший матч нового сезону в Англії подарував уболівальникам сім забитих м'ячів.