Неділя, 5 травня

Бойова нічия Німеччини і Франції, Нігерія розбила Аргентину: відеоогляд товариських матчів

14 листопада відбулися товариські матчі між учасниками майбутнього чемпіонату світу: Німеччина приймала Францію, а Аргентина в Росії провела матч проти Нігерії.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Франція.

Матч чемпіонів світу проти віце-чемпіонів Європи завершився бойовою нічиєю. Франція двічі по ходу зустрічі виходила вперед, але німці двічі відігравалися, причому уникнути поразки господарям вдалося на останніх секундах поєдинку.

Німеччина - Франція - 2:2
Голи: Вернер, 56 Штіндль, 90+3 - Ляказетт, 34, 71

Аргентина без Мессі поступилася Нігерії. Аргентинці вели з рахунком 2:0, але не втримали свою перевагу в рахунку, пропустивши один раз в першому таймі і тричі після перерви.

Аргентина - Нігерія 2:4
Голи: Банега, 27, Агуеро, 36 - Іхеаначо, 44, Івобі, 52, 73, Ідову, 54

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що збірні Росії та Іспанії зіграли в феєричну нічию.