Понеділок, 20 травня
  • НБУ:EUR 42.45

19 травня

Баскетбольний матч переріс у масове побоїще: опубліковано відео

Відбірковий матч на чемпіонат світу-2019 з баскетболу між Австралією і Філіппінами переріс у масову бійку.

В кінці третьої чверті австралійський центровий Даніел Кікерт вдарив одного з суперників ліктем в голову. Після цього на паркеті почалася масова бійка, в якій взяли участь не тільки баскетболісти, а й персонал обох команд.

Найбільше в результаті дісталося Кікерту - коли він впав на паркет, його почали бити натовпом. В одного з австралійських баскетболістів також кинули стільцем.

За підсумками бійки 13 гравців були вилучені з майданчика, а гру відновили з п'ятьма австралійцями і трьома філіппінцями на паркеті. Через кілька хвилин у філіппінській збірної залишився один гравець, і матч завершився з рахунком 89:53 на користь Австралії.

Відзначимо, що в період з 2012 по 2014 роки Кікерт виступав в Україні, де грав за "Дніпро", "Будівельник" і "Азовмаш".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що фанати влаштували масову бійку і зірвали футбольний матч в Черкасах.