Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Україна здобула важливу перемогу у відборі на Євро-2019 з футболу

Молодіжна збірна України з футболу виграла важливий матч відбору до чемпіонату Європи-2019. Будинки українці були сильнішими за однолітків з Шотландії - 3:1.

Україна пропустила вже на 1-й хвилині матчу, коли Лунін не встиг зреагувати на удар Моргана.

В середині першого тайму Зубков точно пробив в ближній кут і зрівняв рахунок.

Другий м'яч Зубков забив на 56-й хвилині, коли зважився на дальній удар. У компенсований арбітром час Коваленко вийшов один на один з воротарем і встановив остаточний рахунок матчу.

В останньому турі групового етапу 16 жовтня Україна зіграє на виїзді проти Нідерландів. У разі перемоги або нічиєї "синьо-жовті" зможуть розраховувати на путівку в стикувальні матчі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Краща збірна світу ледь не зганьбилася у товариському матчі.