Пʼятниця, 19 квітня

18 квітня

І знову прощай "Арсенал": "каноніри" зазнали поразки в матчі з сенсаційними чемпіонами

"Лестер" завдав поразки лондонському "Арсеналу" в матчі 12-го туру чемпіонату Англії з рахунком 2:0.

Рахунок у матчі на 68-й хвилині відкрив Джеймі Варді після чудової комбінації у виконанні господарів. Через сім хвилин "Лестер" забив другий м'яч. Варді викотив м'яч на Джеймса Меддісона, а той більярдним ударом з-за меж штрафного вразив правий від Бернда Лено кут.

Для "Лестера", який в сезоні-2015/16 сенсаційно виграв чемпіонат Англії, ця перемога стала четвертою поспіль у першості країни. "Арсенал", навпаки, не може виграти в чотирьох іграх поспіль у чемпіонаті. Таким чином, "каноніри" ризикують у четвертий раз поспіль залишитися без участі в Лізі чемпіонів, для потрапляння до якої потрібно фінішувати в четвірці найкращих команд.

Турнірне становище: 1. "Ліверпуль" - 31 очко (11 матчів), 2. "Лестер" - 26 (12), 3. "Челсі" - 26 (12), ... 6. "Арсенал" - 17 (12 ).