"Олександрія" дала бій, але програла в останньому матчі в Лізі Європи

Бельгійський "Гент" у останньому матчі групового турніру Ліги Європи на своєму полі обіграв "Олександрію" з рахунком 2:1, хоча український колектив мав всі шанси на успіх у цій зустрічі.

Бельгійці зробили хороший заділ вже до 20-ї хвилини, коли двічі у воротах Паньківа розписала Депуатр. Були можливості у бельгійців і зовсім зробити рахунок великим через кілька хвилин, але потім гра перекинулася з ніг на голову. "Олександрія" почала масово атакувати на ворота суперника і була близька до забитого м'яча, проте забити гості змогли на початку другого тайму, коли неймовірним по красі ударом з дальньої дистанції відзначився Мірошниченко.

"Олекандр" залишилася на останньому місці в групі, а "Гент" вийшов у плей-офф з першого місця.