30 квітня

29 квітня

28 квітня

Кличко - Джошуа: хроніка бою, відео моментів

Екс-чемпіон світу Володимир Кличко в Лондоні провів бій проти британця Ентоні Джошуа. Обидва боксери побували в нокдауні, проте поєдинок завершився достроковою перемогою британця в одинадцятому раунді.

Піти красиво: прогноз на бій Кличко-Джошуа

Володимир Кличко 29 квітня в поєдинку проти молодого і дуже перспективного британця Ентоні Джошуа постарається повернути собі три з чотирьох втрачених чемпіонських титулів. Від цього бою буде залежати, як саме Кличко-молодший піде з боксу.

"Реал" - "Барселона" 2:3: хроніка матчу, відео голів

В рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" приймав "Барселону". Зустріч завершилася перемогою гостей - на 92-й хвилині матчу переможний гол забив Мессі.

"Динамо" - "Шахтар" 0:1: відеоогляд матчу

У центральному поєдинку 26-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" приймало свого головного суперника - донецький "Шахтар". Зустріч завершилася мінімальною перемогою гостей.

"Барселона" - "Ювентус" 0:0: хроніка матчу

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" приймала "Ювентус" після поразки в Турині. Каталонці не зуміли створити ще одне диво і вибули з турніру.

Останні публікації

"Реал" - "Баварія" 4:2: хроніка матчу, відео голів / Мадридський клуб приймав гостей з Мюнхена в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

2017-04-19 00:15

"Баварія" - "Реал" - 1:2: хроніка матчу, відео голів / Гранди європейського футболу зіграли у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

2017-04-12 23:30

"Ювентус" - "Барселона" 3:0: хроніка матчу, відео голів / Італійський та іспанський гранди зустрічалися в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

2017-04-11 23:55

Ломаченко, Усик, Гвоздик: хроніка перемог українських боксерів, відео поєдинків / Герої Олімпіади-2012 здобули перемоги на професійному рингу в рамках одного вечора боксу

2017-04-09 08:00

Хорватія - Україна 1:0: хроніка матчу, відео голу / Збірна України в Загребі провела матч кваліфікації на ЧС-2018

2017-03-24 23:45

Ігор Циганик: збірна України може виграти у хорватії / Центральний матч групи I відбудеться на стадіоні Максимір, де Хорватія буде приймати Україну

2017-03-24 16:38

"Монако" - "Манчестер Сіті" 3:1: хроніка матчу, відео голів / "Монако" обіграв "Ман Сіті" і вийшов до чвертьфіналу ЛЧ

2017-03-15 23:51

"Ювентус" - "Порту" - 1:0: хроніка матчу, відео голу / У Турині відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2017-03-14 23:34

"Барселона" - ПСЖ 6:1: хроніка матчу, відео голів / Каталонський клуб зумів відігратися після 0:4 в Парижі

2017-03-08 23:55

"Наполі" - "Реал" 1:3: хроніка матчу, відео голів / У Неаполі пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

2017-03-07 23:50