15 січня

13 січня

Актуально

Фінал вже у чвертьфіналі: результати жеребкування Ліги чемпіонів

У штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування чвертьфінальних та півфінальних пар Ліги чемпіонів.

Атлетіко - Інтер - 5:3 трилер у Лізі чемпіонів

Іспанський "Атлетико" та міланський "Інтер" у захоплюючому протистоянні визначили восьмого чвертьфіналіста Ліги чемпіонів.

Барселона - Наполі - 3:1 каталонці нарешті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" впевнено за рахунком, але у важкій боротьбі пройшла італійський "Наполі" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 1:1 справжня битва на "Енфілді"

"Лівієрпуль" та "Манчестер Сіті" поділили очки у топ-матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Баварія - Лаціо - 3:0 Баварська машина їде до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Онлайн трансляція матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між мюнхенською "Баварією" і римським "Лаціо".

Останні публікації

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 3:1 синє щастя та червоні сльози / "Манчестер Сіті" вдруге у сезоні виграв дербі

2024-03-03 19:30

Челсі - Ліверпуль - 0:1 команда Клоппа бере Кубок ліги / В Англії розігрують перший трофей сезону

2024-02-25 19:45

Олімпік Марсель - Шахтар - 3:1 Game over / Для "Шахтаря" євросезон завершено

2024-02-22 23:45

Наполі - Барселона - 1:1 Осімхен рятує Неаполь / Чемпіони Італії та Іспанії не виявили переможця у Неаполі

2024-02-21 23:45

Інтер - Атлетіко - 1:0 скромна перемога у великій грі / "Нерадзуррі" перемагають удома завдяки голу Арнаутовича

2024-02-20 23:45

Манчестер Сіті - Челсі - 1:1 нічия на користь третіх / "Манчестер Сіті" не зміг обіграти вдома "Челсі"

2024-02-17 21:25

Шахтар - Олімпік Марсель - 2:2 феєрична битва у Гамбурзі / "Шахтар" розпочинає весняну єврокампанію

2024-02-15 21:45

Реал - Жирона - 4:0 Лунін - на нуль, Довбик і Циганков - з нулем / У Мадриді Королівський клуб розгромив каталонців

2024-02-10 21:25

Арсенал - Ліверпуль - 3:1 битва за чемпіонство загострюється / "Арсенал" скоротив відставання від "Ліверпуля" до двох очок

2024-02-04 20:25

Ліверпуль - Челсі - 4:1 "червоні" знищили Мудрика і Ко / Лідер Прем'єр-ліги розгромив десяту команду чемпіонату

2024-02-01 00:25