РУС. | УКР.

Понеділок, 18 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.32

Чемпіонат світу 2018

 

Кремль потрапив у цікавий глухий кут, на Донбасі в нього два сценарії - Дмитро Тимчук

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук розповів про можливі сценарії розвитку ситуації на Сході України і варіанти Кремля щодо Донбасу на час чемпіонату світу з футболу.

Росія запустила новий план в Україні, заводяться великі гроші - експерт

Виконавчий директор фонду "Відродження" Олександр Сушко вважає, що Кремль реалізовує в Україні план, мета якого - нацькувати одних представників суспільства на інших. Залучаються до цього плану не тільки російські суб'єкти.

Розмови про війну в Україні бувають більш небезпечні, ніж постріли з "Градів" - відомий журналіст

Журналіст, телеведучий та музикант Роман Чайка в інтерв'ю "Апострофу" розповів про ворогів країни з українським паспортом, про способи боротьби з "побєдобєсієм", а також про те, на кого потрібно рівнятися Україні.

Є реальний сценарій повернення Донбасу - дипломат про кілька кроків і умов

Екс-посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині, радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олександр Левченко вважає, що Мінські угоди можуть стати основою для реінтеграції Донбасу.

Путін зробив для України одну позитивну річ - журналіст Роман Чайка

В еру постправди традиційна журналістика, що передбачає факт-чекінг, відійшла на задній план, її замінило блогерство, у якому рівень відповідальності за інформацію такий же, як у авторів написів на заборах, каже Роман Чайка.

Він підійшов до критичної межі - сестра Сенцова про голодування брата і те, як вплинути на Путіна

Наталія Каплан, сестра українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують у російській колонії, розповіла про загрозу здоров'ю брата і про те, чим би він зайнявся після свого звільнення.

Путін хоче повернути Донбас на своїх умовах, Україні буде дуже важко відмовитися - відомий журналіст

Журналіст Іван Яковина розповів "Апострофу", що відбувається навколо відмови США від ядерної угоди з Іраном, чому політика Дональда Трампа вигідна Росії і яке зараз головне завдання Кремля в Україні.

Кремль міняє стратегію в Україні, але ще може атакувати Маріуполь - військовий журналіст

Координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець в інтерв'ю "Апострофу" розповів про те, що може зробити Кремль на Донбасі, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні з наближенням виборів.

Росія йде до свого кінця, після розпаду її шматки почнуть валитися на голову Україні - відомий бізнесмен

Відомий український підприємець Валерій Пекар в інтерв'ю "Апострофу" розповів, які три питання має вирішити майбутній президент країни і чому слабка Росія, як і сильна, невигідна Україні.

У Путіна є три варіанти на Донбасі, а щодо Криму є лише один вихід - Віталій Портников

Відомий журналіст Віталій Портников у інтерв'ю "Апострофу" розповів про три варіанти Кремля для Донбасу, складну ситуацію з поверненням Криму і побудову справжнього європейського суспільства в Україні.