RU  UA  EN

Понеділок, 17 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20

Читайте нас у Telegram-каналі

 

Дуже дивно, що Росія так хвилюється про репутацію СРСР - Джаред Харріс, актор серіалу "Чорнобиль"

Одну з головних ролей у серіалі зіграв британський актор Джаред Харріс. З огляду на завантаженість, його менеджер в Лос-Анджелесі знайшов для "Апострофа" лише 10 хвилин для телефонної розмови. За цей час ми спробували розпитати Харріса про роль вченого Валерія Легасова, зйомки в Києві та бажання своїми очима побачити Чорнобиль

Мені є що сказати ресторанному бізнесу Києва, України та світу - Євген Клопотенко

Кулинар-виртуоз Евгений Клопотенко, ведущий тематических программ на телевидении и победитель проекта "МастерШеф" рассказал об отношении к еде и попытках изменить культуру питания в Украине, об открытии первого ресторана в Киеве и трудностях своей многозадачной профессии.

Росія - це людожер, який вас спочатку вкусить, а потім з'їсть - американський офіцер

Кровожерливий сусід України нікуди не дінеться, тому курс на НАТО для нас актуальний. Але щоб стати членом Альянсу необхідно, як мінімум, почати лікуватися від корупції.

Важливо покарати Порошенка, щоб кожен наступний це бачив - Сергій Лещенко

Нардеп переконаний, що п'ятий президент України повинен відповісти перед законом за ті конкретні вчинки, в яких був матеріальний інтерес.

Путін за жодних умов не зупиниться перед метою підкорення України - Аріяна Ґіць

Якщо ПАРЄ зніме санкції з Росії, то це однозначно стане неоголошеною підтримкою авторитарного режиму Кремля, який перекреслює саму мету існування Ради Європи.

Україна може отримати величезну проблему після виборів до Ради - Сергій Лещенко

Нардеп розповів про кадрову політику президента Володимира Зеленського, про референдум з питань миру з Росією і про дострокові вибори до Верховної Ради.

Україна щорічно втрачає до мільярда доларів - нардеп Данченко про болючу проблему цифровізації

Олександр Данченко вкотре підняв наболіле питання програми цифровізації, з втіленням якої в життя український бюджет може щорічно додатково отримувати не менше 25 мільярдів гривень.

Луценко намагається втягнути Україну у небезпечну гру - Сергій Лещенко

Нардеп розповів, чому він став ворогом Трампа, як він допомагав американському правосуддю у справі Пола Манафорта і чому Юрій Луценко повинен піти з посади генпрокурора.

Зеленський боїться говорити прямо про капітуляцію України з однієї причини - Дмитро Корчинський

Лідер "Братства" розповів, чи реальна загроза реваншу, що стоїть за ідеями референдуму щодо мирних перемовин з Росією, та чому справжнього народовладдя неможливо домогтись.

Путін перемагає в Україні, поки ви чекаєте, що з неба щось впаде - Глен Грант

У України немає альтернативи – аби ви ідете з Росією лоб у лоб, використовуючи всі можливі засоби, або ви програєте, а Росія продовжує свої злочини, проходить із Азова у Чорне море і захоплює території.