РУС. | УКР.

Четвер, 21 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.90

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

 

В Україні президентом може стати будь-хто за 350 млн доларів - політичний експерт

Напередодні виборів в Україні гостро стоїть загроза втручання Росії у виборчий процес. Наскільки велика така небезпека і чи готові наші правоохоронці відобразити ймовірні атаки РФ, в інтерв'ю "апостроф" розповів Сергій Биков.

Україні не вийти у боротьбі на рівень Росії по одній простій причині - Жан Беленюк

Жан Беленюк розповів про те, як розвивається боротьба в Україні, з якими проблемами стикаються спортсмени і висловив свою думку про конфлікт в зв'язку зі зміною головного тренера з греко-римської боротьби.

Путін зруйнував все: світу загрожує поширення ядерної зброї - екс-представник НАТО в Росії

Американський військовий Гаррі Табах в інтерв'ю "Апострофу" розповів, як змінилися відносини США і РФ при Трампі, чи можливий і чим загрожує світу розпад Росії, а також про те, чим миротворці ООН можуть допомогти на Донбасі.

Мене здивували великі суми готівкою у кандидатів до Антикоруп­ційного суду - суддя Верховного суду Литви

Як проходив відбір суддів в Антикорупційний суд, скільки Україна заплатила іноземним експертам та з якими труднощами доведеться зіткнутися новопризначеним суддям, в інтерв'ю "Апострофу" розповів Аурелійус Гутаускас.

Важкий шлях бізнесу в Україні: як зупинити "вибивання" грошей

Про проблеми українського бізнесу - тривале підключення до електромереж, перевірки "аби щось знайти", побори та бюрократію, а також шляхи їх вирішення - в інтерв'ю "Апострофу" розповів глава BRDO Олексій Гончарук.

З крокодилами домовитися не можна: офіцер США пояснив, чому Україна обирає НАТО

Про шанси України стати членом НАТО, про бюрократію, що панує всередині військового блоку, а також про відносини Альянсу з Росією в інтерв'ю "Апострофу" розповів американський військовий діяч Гаррі Табах.

Страх Польщі перед українською курятиною та ядерні реактори з Росії: з ким і чим торгує Україна

Що дало Україні підписання угоди з Ізраїлем про зону вільної торгівлі, про проблеми українських підприємців на європейському ринку і чому наша країна досі найбільше торгує з Росією - "Апострофу" розповіла Роксолана Підласа.

Перед виборами в Україні Росія може вдарити на різних "фронтах" - Едвард Лукас

Про досягнення України після Євромайдану на шляху демократії, головні проблеми нашої політики та способи їх вирішення, а також про войовничі апетити Росії і кризу Євросоюзу "Апострофу" розповів британський журналіст Едвард Лукас.

У боротьбі за владу українські політики забувають про головне - Антон Геращенко

Про зовнішні й внутрішні загрози, які стоять перед Україною напередодні виборів, про готовність правоохоронців запобігати порушенню закону під час підготовки та проведення виборів, розповів Антон Геращенко.

Конституцію перетворили в матрац, який прогинається під кожним президентом - Геннадій Друзенко

Чому президентська кампанія перетворилася на змагання у популізмі, чому добровольці не змогли висунути власного кандидата, та в чому небезпека втрати довіри населення до Конституції, пояснив громадський активіст Геннадій Друзенко.