РУС. | УКР.

Вівторок, 17 жовтня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.54
 

Україна не оголосить війну Росії з однієї простої причини - Дмитро Тимчук

Координатор групи "Інформаційний спротив" про дивні заяви ватажка ДНР Олександра Захарченка, закони по Донбасу та готовність України до великої війни з Росією.

Щоб повернути Крим, Україні треба перенести війну на територію ворога - Дмитро Ярош

Екс-лідер "Правого сектора", командир УДА Дмитро Ярош про те, чому революція в Україні, на його думку, сталася не до кінця, як повернути Крим, які настрої спостерігаються серед бойовиків на Донбасі й кому з ватажків так званих ДНР і ЛНР варто бути обережним.

Росія може піти з Донбасу, але є умова - Олексій Арестович

Олексій Арестович про нову гру США проти Росії, про користь від президентських законів щодо Донбасу і про небезпеку майбутніх протестів опозиції в центрі Києва, які можуть призвести до незворотних наслідків.

Андрій Білецький: Є тільки один шлях повернення Донбасу

Екс-командир полку "Азов" Андрій Білецький розповів, чому будь-який варіант миротворчої місії ООН на Донбасі не допоможе Україні відновити територіальну цілісність і що допоможе звільнити окуповані території.

Війну на Донбасі загострюють, а героям АТО буде загрожувати в'язниця - Роман Безсмертний

Колишній представник України в тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний вважає, що президентський закон щодо Донбасу буде сприйматися Москвою як виклик і може призвести до загострення військового конфлікту на Сході України.

Донецьк і Луганськ ми повернемо, і вже доволі скоро - Дмитро Ярош

Командир "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош розповів, як ставиться до критики на свою адресу, як швидко Україна поверне Донбас та коли українці будуть святкувати перемогу в цій війні.

Кремль влаштував ритуальні танці, а на Донбасі можливе незручне рішення - відомий політтехнолог

Політтехнолог Віталій Шкляров розповів про "ритуальні танці" Росії навколо миротворців ООН на Донбасі, про вдалий піар Міхеіла Саакашвілі і про нову парадигму в політиці, яку він намагається впровадити.

Війну переносять з Донбасу до Києва, Росія тут майже як вдома - Андрій Білецький

Екс-командир полку "Азов", лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький розповів про амбіції своєї політичної сили, про об'єднання націоналістів, імпічмент президента і російську війну проти України.

Треба розмовляти з жителями Донбасу, за можливості - і з Захарченком - журналіст Андрій Куликов

Журналіст, посланець доброї волі ПРООН в Україні Андрій Куликов розповів, як налагодити комунікацію з Донбасом, чому Україна програє в інформаційній війні з Москвою і чи все "проросійське" є таким насправді.

Андрій Шевченко: Для нас є лише один варіант із Хорватією і Косово

Майбутні матчі з Косово і Хорватією - це фінали для збірної України. Про майбутні ігри "Апостроф" поговорив з Андрієм Шевченком.