РУС. | УКР.

Субота, 15 грудня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.80

Читайте нас у Telegram-каналі

 

Розірвання договору про дружбу з Росією викрило величезну провину влади - Борис Беспалий

Чи вплине розірвання договору про дружбу з Росією і введення воєнного стану на підвищення рейтингу Порошенка, а також, чи можуть змінитися лідери президентських перегонів, проаналізував екс-нардеп Борис Беспалий.

Хитрість уряду з ЄСВ може вийти боком всім українцям - економіст

Збільшення ставки єдиного соціального внеску не допоможе поліпшити ситуацію з надходженням до Пенсійного фонду України. Цей крок натомість призведе до ще більшої тінізації зарплат в Україні.

Влада знайшла спосіб за рахунок інших відбілити свою репутацію - письменниця

Про важливість розвитку демократичних цінностей, про стосунки громадянського суспільства і влади "Апострофу" розповіла письменниця Лариса Денисенко.

Україна в глухому куті: є загроза втратити нашу самостійність

Чому бюджет на 2019 рік є тупиковим, як зупинити відтік українців за кордон і яким курсом має рухатися країна, розповів голова партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Ринок землі: хто не хоче дати українцям можливість заробити

Відкриття ринку землі дозволить не лише заробити селянам, а й сприятиме розвитку України. Хто незацікавлений зняти мораторій на продаж землі, розповів економіст Тарас Козак.

Росія піде на все: успішна Україна становить для неї загрозу – екс-посол США в Україні

Про причини повзучої агресії Росії в Україні, про можливість подальшої ескалації в Азовському морі, а також про те, які варіанти розглядає Захід, щоб зупинити РФ, розповів екс-посол США в Україні Вільям Тейлор.

Тарифи ростуть: хто винен, що субсидій вистачить не всім

Як введення воєнного стану вплине на життєдіяльність і обороноздатність країни, чи зможемо ми самостійно вистояти проти агресії Росії, а також, як припинити постійне зростання тарифів, розповів нардеп Іван Крулько.

Сучасну архітектуру формують фінанси і політика - польський архітектор

Про головні тенденції в сучасній архітектурі, про труднощі підготовки молодих архітекторів і про те, що допомогло Польщі пройти процес декомунізації, розповів польський архітектор Куба Снопек.

Азовська криза: у Росії є причини продовжувати провокації проти України

Введення воєнного стану на 30 днів - правильне рішення, але наразі існує гостра необхідність кардинально змінити державну політику у сфері оборони, розповів військовий експерт Іван Апаршин.

Київ злагоджено рухається в пекло - архітектор

Про важливу місію архітектури в суспільстві, про помилки сучасної освіти і головні виклики, які стоять сьогодні перед Києвом, розповів архітектор Олег Дроздов.