РУС. | УКР.

Субота, 18 серпня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.76
 

З України до Москви побігли гінці з пропозицією домовитися – Юрій Гримчак

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак розповів, як живуть люди в ОРДЛО, чому російські війська не залишать Донбас найближчим часом і на яку ще європейську країну може напасти Путін.

Путін може піти на поступки щодо України, якщо втрутяться два гравця – генерал

Ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан розповів, чому Кремль саме зараз починає активно протидіяти Україні, які перспективи врегулювання конфлікту на Донбасі та яка інша країна веде приховану окупацію території України.

Трамп створює небезпечну ситуацію і дає привід РФ випробовувати рішучість НАТО – американський експерт

Колишній спецпомічник президента США Барака Обами, нині старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин Чарльз Купчан розповів, як лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп "вирішує" глобальні проблеми.

Влада України вивчає сценарії проти Росії в Азовському морі, зокрема силовий – Георгій Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розповів про житлову проблему переселенців, неправдиву статистику щодо кількості ВПЛ і кризу в Азовському морі.

Росія виставить багато кандидатів на виборах президента України – Оксана Сироїд

Політична партія "Самопоміч" обговорює декілька кандидатур для висування на президентські вибори 2019 року. І одна з них – віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, про що вона сама зізналася в інтерв'ю "Апострофу".

Путін тренується в Азовському морі, але головні дії РФ проти України почнуться в іншому місці – аналітик

Головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко називає затримку Росією українських та іноземних кораблів в Азовському морі лише тренуванням. Після цього, впевнений він, Кремль спробує перекрити морський трафік на підході до Одеси.

Росія чинитиме опір, але Путін не вічний - Георгій Тука про розплату за війну і окупацію

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука розповів про створення органу для подачі позову проти Росії за заподіяні збитки на Донбасі і про перспективи появи Міністерства з питань ветеранів.

В Польщі раніше вважали Україну небезпечним місцем, куди не варто їхати – режисер

Польський режисер Даріуш Яблонськи в інтерв'ю "Апострофу" розповів, як боявся приїжджати в Україну кілька років тому і що змусило його змінити своє ставлення, а також що би він сказав в'язневі Кремля Олегу Сенцову.

Кожні вибори президента призводять до катастрофи для України, час їх скасувати – Віталій Портников

Український журналіст і публіцист Віталій Портников вважає, що голосування українців на виборах президента щоразу призводить до політичної катастрофи, а уникнути хаосу в країні можна скасувавши ці вибори.

Путін придумав пастку для Донбасу – український філософ

Колишній глава фонду "Відродження" Євген Бистрицький розповів, чи варто чекати зовнішнього втручання у вибори, яку підготував пастку Кремль для України і за якої умови можна йти на переговори з Путіним по Донбасу.