6 травня

5 травня

4 травня

Зінченко допоміг чемпіону Англії виграти принциповий матч: відео

У 20-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" обіграв "Шеффілд Юнайтед" з рахунком 2:0. Український півзахисник "городян" Олександр Зінченко відіграв всі 90 хвилин зустрічі.

Рахунок у грі було відкрито на початку другого тайму. З передачі Кевіна Де Брюйне ворота гостей розпечатав Серхіо Агуеро. Під кінець зустрічі підсумковий рахунок встановив сам Де Брюйне, який пробив Діна Хендерсона після пасу Ріяда Мареза.

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ

20-й тур

МАНЧЕСТЕР СІТІ - Шеффілд Юнайтед - 2:0

Голи: Агуеро, 52; Де Брюйне, 82.

Манчестер Сіті: Браво, Зінченко, Гарсія, Уокер, Фернандіньо, Б. Сілва (Гюндоган, 62), Де Брюйне, Стерлінг (Жезус, 88), Родрі, Марез, Агуеро (Фоден, 81).

Шеффілд Юнайтед: Хендерсон, Стівенс, О`Коннелл, Башем, Болдок, Бешич (Макберні, 75), Флек, Робінсон (Макголдрік, 59), Норвуд, Іган, Мусса (Шарп, 83).

ВІДЕООГЛЯД:

Перемога дозволила "Манчестер Сіті" скоротити відставання від "Лестер Сіті", який займає 2-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, до 1 очка. "Шеффілд Юнайтед" знаходиться на 8-й позиції, маючи в активі 29 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Челсі" в божевільній кінцівці вирвав перемогу в лондонському дербі.