НБУ:USD  41.05

21 вересня

20 вересня

Манчестер Юнайтед - ПСЖ: відеоогляд

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів ПСЖ переміг "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:1. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд".

Рахунок на початку матчі відкрив Неймар, але на 32-й хвилині рівновагу відновив Маркус Решфорд. В середині другого тайму гостей вивів вперед Маркіньос, а через хвилину манкуніанці залишилися вдесятьох через вилучення колишнього півзахисника "Шахтаря" Фреда. У кінцівці зустрічі третій гол забив Неймар.

ПСЖ завдяки перевазі в особистих зустрічах вийшов на перше місце в турнірній таблиці групи Н. "Манчестер Юнайтед" опустився на другу позицію. У заключному турі ПСЖ вдома зіграє з "Істанбул Башакшехір", а "Манчестер Юнайтед" в гостях зустрінеться з "РБ Лейпциг". Матчі відбудуться 8 грудня.

"Манчестер Юнайтед" Англія - ПСЖ Франція - 1:3 (1:1)

Голи: Решфорд (32) - Неймар (6, 90), Маркіньос (69)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ван-Біссака (Ігало, 90), Лінделеф, Теллес, Магуайр, Мактоміні, Фред, Бруну Фернандеш, Кавані (ван де Бек, 79), Марсьяль (Грінвуд, 79), Решфорд (Погба, 74).

ПСЖ: Навас, Флоренці (Керер, 78), Маркіньос, Діалло (Гуйє, 90), Кімпембе, Данилу Перейра, Паредес (Еррера, 65), Верратті (Рафінья, 78), Неймар, Кін (Баккер, 65), Мбаппе.

Попередження: Фред (23), Паредес (38), Верратті (59).

Вилучення: Фред (70).

Раніше повідомлялися всі результати Ліги чемпіонів 2 грудня.