• НБУ:USD 40.40
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  40.40

Український плавець став найкращим в Європі: фото

Український плавець Михайло Романчук став переможцем чемпіонату Європи, посівши перше місце на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Романчук показав найкращий результат в кваліфікаційному запливі і отримав можливість стартувати з четвертої, центральної доріжки. Головним конкурентом українця був італієць Грегоріо Пальтріньєрі, який є чинним олімпійським чемпіоном на цій дистанції. Італієць лідирував на старті запливу, але потім Романчук наздогнав і обійшов опонента, а на фініші випередив його на три секунди.

24-річний Романчук є уродженцем міста Рівне. Раніше він ставав чемпіоном Європи на короткій воді (25-метровий басейн) в 2017 році, а через рік завоював дві золоті медалі чемпіонату Європи в 50-метровому басейні.

Раніше повідомлялося, що Михайло Романчук встановив рекорд Європи на турнірі "Міжнародна Ліга плавання" в Будапешті (Угорщина).