Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Бразильська самба в Києві: "Шахтар" нещадно битий "Реалом" у Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" зазнав розгромної поразки від мадридського "Реала" в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч у Києві на НСК "Олімпійський" завершилася перемогою "вершкових" з рахунком 0:5. Героєм поєдинку став бразилець Вінісіус Жуніор, який зробив дубль і віддав гольовий пас на свого співвітчизника Родріго.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги гостей, які кілька разів потурбували Анатолія Трубіна неприємними дальніми ударами.

"Гірники" у стартові 45 хвилин гри в атаці себе не проявили взагалі. Свідчення цьому всього один нанесений удар по воротах Тібо Куртуа, та й той виявився неточним.

"Реал" же забив після помилки Сергія Кривцова. Капітан господарів, намагаючись перервати навіс із правого флангу від Лукаса Васкеса, зрізав м'яч у власні ворота.

Уже в дебюті другої половини гри гості довели справу до розгрому після дублю Вінісіуса. Спочатку він реалізував вихід віч-на-віч із Трубіним після пасу Луки Модріча.

Через кілька хвилин бразилець продемонстрував чудеса дриблінгу, обігравши кількох гравців "гірників", і з близької відстані пробив їхнього голкіпера.

Майже через 10 хвилин Вінісіус записав до свого активу ще й гольовий пас, віддавши м'яч у район 11-метрової позначки на Родріго, який забив четвертий м'яч у ворота Трубіна.

Крапку в матчі в компенсований до другого тайму час поставив Карім Бензема.

Ліга чемпіонів, група D, 3-й тур

"Шахтар" - "Реал" - 0:5

Гол: Кривцов, 38 (автогол); Вінісіус Жуніор, 51; Вінісіус Жуніор, 56; Родріго, 65; Бензема, 90+1.

"Шахтар": Трубін - Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі (Корнієнко, 74) - Майкон, Алан Патрік (Степаненко, 79) - Тете (Марлос, 46), Педріньо, Соломон (Маркос Антоніо, 46) - Фернандо (Мудрик, 74).

"Реал": Куртуа - Васкес, Мілітао (Вальєхо, 87), Алаба, Ф. Менді (Марсело, 69) - Модрич (Камавінга, 78), Каземіро, Кроос (Вальверде, 78) - Родріго (Асенсіо, 78), Бензема, Вінісіус Жуніор.

"Шахтар" продовжує посідати останнє, 4-те місце у групі, маючи в активі 1 очко. "Реал" (6 балів) - другий. Лідирує молдавський "Шериф" (6), міланський "Інтер" (4) - третій.