RU  UA  EN

Пʼятниця, 23 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Поставки зброї в Україну: Волкер розповів про важливі плани США

США заявили про готовність розширити поставки зброї Україні, щоб посилити її військово-морські і повітряні сили в зв'язку з безперервною агресією Росії.

Про це заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю виданню The Guardian, опублікованому в суботу, 1 вересня.

"Вони щотижня втрачають солдат, захищаючи свою країну. І тому в цьому контексті для України природно нарощувати військову міць, займатися самообороною, і природно шукати допомоги, і природно, що інші країни повинні їм допомогти. І, звичайно, вони потребують летальної зброї, тому що їх вбивають", - сказав Волкер.

Він відзначив хорошу динаміку: антиросійські настрої в Україні зростають з кожним місяцем.

"Він дав зрозуміти, що адміністрація Трампа була "абсолютно" готова йти далі в поставках летальної зброї українським Збройним Силам, ніж протитанкові ракети, які були поставлені в квітні", - уточнює видання.

Зокрема, Волкер зазначив, що військовий арсенал України варто поповнити, в першу чергу, засобами протиповітряної оборони.

"Ми можемо розмовляти з Україною, як і з будь-якою іншою країною про те, що їм потрібно. Я думаю, що буде дискусія про військово-морський потенціал, тому що, як ви знаєте, їх флот в основному був захоплений Росією. І тому їм потрібно відновити військово-морський флот, і вони мають дуже обмежений повітряний потенціал. Я думаю, нам доведеться розглянути протиповітряну оборону", - зазначив Волкер.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Україна домовилася і з Канадою про покупку зброї, необхідного для боротьби з бойовиками.

Новости партнеров

Загрузка...