RU  UA  EN

Неділя, 8 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.50
Світ

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

8 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Всередині сидить людина: в Росії жорстко пройшлися по "унікальному" роботу Борису і вказали на цікаве фото

Телеканал "Росія 24" показав сюжет, присвячений "унікальному та інноваційному" роботу Борису: ним виявився одягнутий у костюм аніматор.

Про це повідомляє TJ.

Як зазначається, 11 грудня в Ярославлі відкрився всеросійський форум "ПроеКТОрія", який щорічно проводиться за розпорядженням президента РФ Володимира Путіна. Раніше захід називався "Майбутні інтелектуальні лідери Росії".

У день відкриття на форумі показали робота Бориса, який нібито знає математику, вміє ходити, говорити і танцювати під "Skibidi". Борису присвятили частину сюжету журналісти "Вести Ярославль": його показували під час слів про "найсучасніших роботів" на форумі. Інших роботів в сюжеті "Росії 24" не було.

Телесюжет викликав у глядачів безліч питань.

Пізніше в мережі знайшли фотографії костюма "Робот Альоша", який виявився точнісінько схожий на "робота Бориса".

Також підкреслюється, що під час виступу Бориса на форумі ніхто не заявляв, що це справжній робот. У секції "Чи можуть робот і людина працювати в одній команді?" його використовували швидше для гумористичних сценок і в якості елемента шоу. А ось в сюжеті "Росії 24" про нього говорили як про справжнього роботі цілком серйозно.

12 грудня "Росія 24" видалила зі свого YouTube-каналу сюжет програми "Вести Ярославль" з роботом Борисом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в Росії на одній з виставок презентували новий "унікальний" винахід - робота, який вміє бити дітей.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...