Останнім часом все більше розмов про те, що російський диктатор Володимир Путін дуже послаблений кількома смертельними хворобами, що обмежують працездатність, тому може активно використовувати своїх двійників.
Які дублери можуть бути у Путіна і що відомо про можливу смерть президента повідомляє Новини.LIVЕ, а також висвітлює білоруське видання "Дзеркало".
Російський юрист і блогер Марк Фейгін вважає, що це не секрет, що Путін має двійників. Їхня функція - бути відволікаючими фігурами.
Британське видання Mirror також у травні писало про те, що російський глава міг померти і його замінили одним із дублерів. Джерела з британської розвідки також додають, що його "смерть" можуть замовчувати у Кремлі, боючись перевороту та виведення військ із території України.
"Путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть зберігатиметься в таємниці тижнями, якщо не місяцями. Є також ймовірність, що він уже мертвий. Це неможливо знати. Вважається, що Путін використовував двійників у минулому, коли був хворий, і Кремль міг робити це зараз. Путін очолює невелику групу високопосадовців, які повністю до нього лояльні", - розповіли джерела з розвідки Великобританії.
Є кілька таблиць із різновидами та відмінностями один від одного двійників Путіна. Одну з них представив російський журналіст Олег Кашин. Він дав так звані прізвиська цим двійникам: Удмурт, Говорун, Кучма, Банкетний, Дипломат, Синяк.
За його таблицею, у справжнього Путіна рухливі губи та мигдалеподібні очі, а "Говорун" нібито майстер із озвучування президента, який миготів у 2013-2015 роках. Водночас найневдалішим двійників журналіст із РФ вважає "Удмурта", який віддалено схожий на Путіна і замінює "Говоруна" у крайніх випадках.
Ще в одній порівняльній таблиці двійників диктатора зазначаються чотири типи зовнішності. Водночас справжній Путін нібито зник у 2011 році.
Також журналіст Саша Сотник повідомляв про смерть одного з його дублерів - Аклаєва Максима Борисовича, який періодами з'являвся на публіці з 2014 року, у тому числі на заході з ексголовою Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим у 2015 році.
Про смерть Путіна, як і про його хвороби немає жодних доказів, про що дбають представники Кремля. Існує поширена теорія, що він помер ще 2004 року від "атеротромботичного ішемічного інсульту".
"До вечора 6 червня пацієнт став скаржитися на сильний головний біль, нудоту і блювання, біль в очних яблуках, сплутаність мови, сонливість і слабкість. У нього було діагностовано підвищений артеріальний тиск (220/120). Внаслідок повторних ішемічних атак стан пацієнта стрімко погіршувався, він знепритомнів і був екстрено госпіталізований. В умовах медустанови йому було надано своєчасну допомогу, але врятувати його не вдалося. Внаслідок великого набряку мозку сталося вклинення у великий потиличний отвір мигдаликів мозочка зі здавленням нижніх відділів довгастого мозку, що викликало смерть пацієнта", - йдеться в записці нібито лікаря однієї з урядових лікарень.
З 5 березня 2015 року теж був період, коли Путін пропадав на тривалий термін, а на урядових сайтах з'являлися архівні відео та фото президента, а то й зовсім не публікували його зустрічі.
Можливе записане заздалегідь вітання російських жінок з 8 березня 2015 року.
Німецьке видання Die Welt, американське видання The New York Times та багато інших великих світових ЗМІ тоді обговорювали теорію смерті та хвороб Путіна. З кожною появою постановочних, заздалегідь записаних зустрічей на публіці президента РФ з'являються відразу чутки про смерть диктатора або його смерть. Це триває й досі.
Нагадаємо, 27 червня низка українських та російських ЗМІ поширила інформацію про смерть російського президента Путіна.