Лайм

Медичний консультант фільму "Зараження" заразився коронавірусом

Вірусолог Ян Ліпкин допомагав творцям фільму про епідемію зробити історію більш правдоподібною

Доктор Ян Ліпкин, який виступав медичним консультантом трилера "Зараження" (2011), розповів про позитивний результат тесту на коронавірус. Про свій "жалюгідний стан" він розповів в коментарі Fox Business.

"Якщо Covid-19 зміг дістати мене, він може дістати кого завгодно, - сказав Ліпкин, який очолює Центр інфекцій та імунітету в Колумбійському університеті. - Не важливо, звідки у мене вірус. Він поширився по всій території США, ви можете заразитися ним де завгодно".

Ліпкин також повідомив, що дослідження коронавірусу наразі ведуться в відомих медичних інститутах США, а кров пацієнтів, що видужали, може послужити джерелом для для майбутнього лікування.

Фільм про епідемію "Зараження" в 2020 році отримав новий виток популярності, оскільки розповідає про глобальну епідемію смертельного вірусу з Китаю. Події трилера неймовірно схожі на те, що відбувається в світі через пандемію Covid-19.

  • Читайте також на theLime добірку кращих фільмів про епідемії, які варто подивитися вдома на карантині. Ці історії напевно надихнуть вас частіше мити руки.
  • Хворий на коронавірус Ідріс Ельба відповів на звинувачення в тому, що зіркам платять за брехню про інфекцію. Раніше актор говорив про те, що хвороба протікає у нього без симптомів.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.

Новости партнеров

Читайте також

Організатори Євробачення анонсували серію домашніх онлайн-концертів

Перший епізод онлайн-концертів опублікують вже 3 квітня

Замість Євробачення концертний зал в Роттердамі прийме хворих на коронавірус

30 березня в залі вже почалася робота з установки перших лікарняних ліжок

Актори фільму "Зараза" через роки записали відео про коронавірус

Фахівці знайшли креативний спосіб донести суспільству важливу інформацію про Covid-19