Лайм

Перше підживлення огірків: чим поливати їх після висаджування у ґрунт

Візьміть собі на замітку

Досвідчені господарі та дачники вже розпланували дати у квітні та травні, коли вони саджатимуть картоплю, а коли сіятимуть огірки. theLime вирішив докладніше розповісти, чим поливати їх після висадки в ґрунт і як правильно вносити добрива.

Після того, як огірки пересадили у відкритий ґрунт, їм необхідно дати 7-10 днів, щоб вони укоренилися. Не варто поспішати з підживленням, якщо щось клали в лунку або закладали в грядку перед посадкою.

Фото: pixabay.com

Для першого підживлення огірків у 10 л води розчиняємо 20 г аміачної селітри, 10 г сірчанокислого калію та 10 г суперфосфату. Розчин використовуємо для 0,5 л на одну рослину. Підживлення проводимо кореневе.

Замість мінеральних добрив можна використовувати органічні. Для того щоб наситити ґрунт азотом, вносимо коров'як (1:10) або пташиний послід (1:20). А джерелом калію може стати деревна зола: розчиняємо 1 л цієї речовини в 10 л води та поливаємо огірки під коріння.

Читайте також: Ростимуть де завгодно: як вирощувати огірки в горщиках та контейнерах.

Третій варіант дріжджове підживлення. Необхідно заздалегідь приготувати простий настій: наливаємо в банку 2 л теплої води, додаємо сухі дріжджі (30 г), 0,5 склянки цукру чи варення. Ставимо у тепле місце для бродіння на 2-3 дні. Потім розчиняємо склянку настою в 10 л води і підгодовуємо сіянці робити це краще у теплу погоду.

Однак захоплюватися цим добривом не варто – ґрунт від таких підживлень з часом стає бідним та кислим. Для того щоб затягнути цей процес, перед застосуванням "гасимо" дріжджі деревною золою.

Фото: pinterest.com

Цікаві новини для вас:

  1. Чому падає розсада перцю: поширені причини та усунення помилок.
  2. Розсада подякує урожаєм: як підживити сіянці цибулевим лушпинням.
  3. Як врятувати розсаду капусти, яка витягнулася: корисні поради.

Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.

Новини партнерів

Читайте також