Лайм

Герань на вікні почала в'янути: як її врятувати, щоб квітла всю зиму

Ці поради стануть вам у пригоді

Квітникарство – це чудовий варіант хобі для тих, хто багато часу проводить вдома та любить природу. Але для того, щоб рослини тішили своїм зовнішнім виглядом, необхідно створити їм сприятливі умови. І якщо ви вже знаєте, завдяки якому народному засобу зникне пліснява в квітковому горщику, візьміть собі на замітку, як доглядати за геранню восени та взимку. theLime вирішив докладніше розповісти про це.

Читайте також: Що робити, якщо у вазонах з квітами з'явилися мошки: допоможуть народні засоби.

Фото: pixabay.com

Герань відрізняється невибагливістю, проте якщо ви помітили, що кімнатна рослина почала жовтіти, скидати листя і в'янути, значить, необхідно вжити заходів.

Ця квітка не любить пересушене повітря та низькі температури. Досвідчені квітникарі радять із настанням опалювального сезону прибрати герань із вікна та переставити її вглиб кімнати. Так рослина буде захищена від температурних перепадів: взимку листя герані може бути пересушеним, якщо воно стоїть біля батареї, а холодне повітря зі щілин вікна змусить герань мерзнути.

Зазначимо, що у глибині кімнати квітка теж почне страждати – цього разу від нестачі світла. Тому необхідно подбати про додаткове освітлення. Для цього можна використовувати яскраві лампи денного світла або спеціальні світильники для рослин, що дають світло, ідентичне сонячному.

Читайте також: Як зробити герань квітучою та пишною: правила досвідчених садівників.

Як поливати герань?

Потрібно пам'ятати, що герань не любить, коли на її листя потрапляє волога. Квітникари зі стажем рекомендують проводити полив цієї рослини через піддон. При цьому потрібно стежити, щоб у піддоні не накопичувалася зайва волога.

Чим піживити герань?

Солодка вода

Насамперед, цю квітку потрібно удобрювати солодкою водою. Для цього розчиняємо у 1 л води 1 ч. л. цукру та поливаємо ґрунт. Також можна просто закопати щіпку цукру прямо в горщик.

Прополіс

У тому випадку, якщо герань почала в'янути, можна скористатися недорогим аптечним препаратом – настоянкою прополісу. Це джерело вітамінів і мікроелементів, які необхідні для харчування рослини.

Щоб підживити герань, потрібно в 1 ст. л. води розчинити 2 краплі препарату та влити в горщик. Прополіс можна використовувати 1 раз на тиждень протягом місяця, і тоді рослина оживе на очах.

Фото: pixabay.com

Цікаві новини для вас:

  1. Мають незвичні властивості: три рослини, які захистять будинок від негативної енергії.
  2. Негативно впливають на людину: 10 небезпечних кімнатних рослин, які не треба тримати у спальні.
  3. Токсичні для людей та тварин: які рослини слід з обережністю тримати вдома.

Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.

Новини партнерів

Читайте також