RU  UA  EN

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Погляд

Чи може Німеччина стати головним союзником України

Контрінтуїтивні роздуми про майбутнє партнерство Києва з Берліном

Контрінтуїтивні роздуми про майбутнє партнерство Києва з Берліном Фото: Апостроф / Колаж

За останні роки міжнародні відносини і роль окремих країн усередині Заходу почали змінюватися. У відповідь Києву варто переглянути акценти своєї зовнішньої політичної, економічної та культурної політики. Одним напрямком такої переорієнтації може стати більш рішуче, ніж досі, поглиблення українських відносин не тільки з урядом Німеччини, але і з широкою політичною елітою, промисловими компаніями і громадянським суспільством ФРН. Недавнє глибоке емпіричне дослідження німецького сприйняття України, проведене GIZ, може допомогти в розробці нових підходів, ініціатив і політик Києва для досягнення нового рівня українсько-німецького партнерства.

Протягом наступного десятиліття будуть і надалі продовжуватися поточні глибокі зміни в світогляді, інтересах і поводжень країн-членів НАТО і Європейського Союзу, які мають велике значення для України. Поступове перетворення в структурі міжнародної спільноти ліберально-демократичних країн вимагає від держав усередині Заходу, пов'язаних із Заходом і/або тих, що прагнуть приєднатися до нього, перегляду своїх геополітичних фокусів і поведінки. Україна входить до групи тих країн, яким доведеться скоригувати свої зовнішні пріоритети у зв'язку з поточними політичними перетвореннями у Західній Європі і Північній Америці.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЧИТАЙТЕ НА РОСІЙСЬКОМОВНІЙ ВЕРСІЇ САЙТУ

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Зеленський має багато шляхів, як повернути Крим - Мустафа Джемілєв

Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Апострофу розповів про те, чи зможе Україна повернути Крим в каденцію Зеленського

Відносини з сусідами України: як Зеленському не допустити нових конфліктів

Україна має чимало проблем у відносинах з сусідами: як команді Зеленського будувати дуже важливу зовнішню політику - читайте на Апострофі

Удвох проти Путіна: перші підсумки візиту Зеленського до Ердогана

Цього тижня, 7-8 серпня, президент України Володимир Зеленський знаходиться з офіційним візитом в Турецькій Республіці