НБУ:USD  39.20

Селтік - Шахтар - 1:1 українська євровесна

"Шахтар" пробився у весняну стадію єврокубків

"Шахтар" пробився у весняну стадію єврокубків Фото: shakhtar.com

У матчі п'ятого туру Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв у нічию на виїзді із шотландським "Селтіком" - 1:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Глазго.

Цей результат дозволив "гірникам" забезпечити собі вихід у весняну стадію єврокубків. На даний момент "гірники" забезпечили собі участь у 1/16 фіналу Ліги Європи, а якщо обіграють в останньому турі німецький "Лейпциг", то вийдуть до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, у другому турі "Шахтар" та "Селтік" розписали бойову нічию. Після п'яти турів у "Шахтаря" 6 очок, а у "Селтіка" - два. Лідирує "Реал" - 10 очок, а другим йде "Лейпциг" - 9 очок.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група F. 5 тур

Глазго. "Селтік Парк"
Головний арбітр: Сердар Гезюбююк (Нідерланди)

СЕЛТІК - ШАХТАР Донецьк - 1:1

Селтік: 1. Харт - 6. Єнц, 20. Картер-Вікерс, 88. Юранович, 41. Хатате, 3. Грег Тейлор, 33. О'Райлі, 7. Якумакіс, 8. Фурухасі, 9. Хакшабанович, 11. Абада

Запасні: 29. Бейн, 31. Зігріст, 56. Релстон, 25. Бернабеі, 13. Муй, 14. Тернбулл, 16. Маккарті, 28. Абільгор, 38. Маеда, 49. Форрест

Шахтар: 81. Трубін, 5. Бондар, 23. Лукас Тейлор, 22. Матвієнко, 6. Степаненко, 8. Судаков, 10. Мудрик, 15. Михайличенко, 21. Бондаренко, 2. Траоре, 11. Зубков

Запасні: 1. Шевченко, 30. П'ятов, 26. Конопля, 4. Кривцов, 32. Козик, 7. Тотовицький, 16. Криськів, 17. Джурасек, 34. Петряк, 14. Сікан, 19. Кулаков, 20. Топалов

______________________________________________________________

90+4 хв. фінальний свисток! Шахтар вийшов у весняну стадію єврокубків. А якщо за тиждень "гірники" ще й Лейпциг переможуть, то вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

90+1 хв. ще дві хвилини у кельтів, щоб врятувати гру

90+1 хв. замість Мудрика і Судакова вийшли Петряк і Кривцов

90 хв. ще одна жовта у "гірників". Зубкову за фол проти Юрановича

86 хв. "Лейпциг" забив "Реалу" третій м'яч. Отже німці залишаються на другій сходинці, а "Шахтар" на третій. Між командами три очки. "Гірників" у шостому турі влаштує перемога з будь яким рахунком

85 хв. великими силами кельти йдуть в атаку, бо їх сьогодні влаштовує лише перемога

84 хв. ще одна заміна у кельтів. Тернбулл вийшов замість Хатате

79 хв. гострий простріл Тейлора справа - а біля воріт нікого з "гірників" немає

72 хв. Боже, що це було. Мудрик здійснив суперривок, увірвався в карний майданчик господарів і прострілив на порожні ворота на Сікана. Тому лишалося просто переправити м'яч у сітку. А від нього м'яч відскочив як від дерева і прокотився біля стійки. Динамівець Бєсєдін десь тихенько посміхнувся

69 хв. Маеда гостро прострілював з лівого флангу - Бондар вибив м'яч за межі поля

65 хв. потрійна заміна у кельтів. Хакшабановича замінив Дайдзен Маеда, замість Фурухасі вийшов Арон Муй, а Джеймс Форрест з'явився замість Абади

63 хв. Якумакіс вивів Фурухасі сам на сам, японець намагався пробити між ніг Трубіну, але голкіпер спокійно піймав м'яч

62 хв. справа Тейлор прострілює - в руки Харту

58 хв. Мудрик отримав м'яч в центрі поля, протягнув його до карного майданчика, зміщався зліва направо і потужним ударом з 20-ти метрів пробив у лівий верхній кут

58 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ

57 хв. Йовічевич робить першу заміну - Траоре йде з поля. Вийшов Сікан

56 хв. Степаненко притримав за футболку Фурухасі, а арбітр оцінив його дію

55 хв. Траоре міг спокійно бити сам, але вирішив віддати пас направо на Зубкова, який був перед воротами. Та Олександр з гострого кута не влучив у площину воріт

53 хв. "гірники" почали значно активніше діяти в атаці. Вже у кількох атаках не вдається українцям останній пас

50 хв. Бондар зірвав атаку кельтів, схопивши за корпус Якумакіса

46 хв. отже, "Шахтарю" потрібно хоча б грати у нічию, щоби зберегти шанси на друге місце у групі

46 хв. турнірна ситуація зараз наступна: Реал - 10 очок, "Лейпциг" - 9 (перемагає "Реал" 2:1), "Шахтар" - 5, "Селтік" - 4

23:00. починається друга половина гри

45 хв. перший тайм завершується - відпочиваємо 15 хвилин

42 хв. Траоре вивів Мудрика сам на сам. Та перед Михайлом було замало простору і він пробив у Харта

39 хв. знову на вістрі Якумакіс. Цього разу грек бив у дальній кут - Трубін потягнув м'яч

39 хв. здалеку б'є О'Райлі - м'яч ловить Трубін

34 хв. забивають господарі. Простріл зліва - удар Абади заблокував Матвієнко, але від нього м'яч відскочив до Якумакіса і той з кількох метрів поцілив у порожні ворота

30 хв. Матвієнко завалив Якумакіса, якому програв позиційну боротьбу

30 хв. Траоре вирішив пробити ледь не з центру поля. М'яч став легкою здобиччю Харта

26 хв. гостро прострілював на Траоре Мудрик. А от форвард не дотягнувся до м'яча

25 хв. О'Райлі з лівої ноги намагався з 20-ти метрів закрутити м'яч у дев'ятку - вище воріт

19 хв. ще один корнер "Шахтаря" закінчився неточним ударом Траоре

17 хв. тепер кутовий у "кельтів". Після розіграшу корнера О'Райлі пробив здалеку повз ворота

16 хв. кутовий у "гірників". Мудрик подає на ближню стійку, Судаков скинув на дальню. М'яч відскочив до Бондаренка і той потужно пробив - під удар кинувся захисник і заблокував м'яч

15 хв. "кельти" хоч і володіють територіальною перевагою, та поки нічого не можуть зробити в атаці

8 хв. перший удар у сьогоднішньому матчі - спроба Якумакіса неточна

5 хв. дуже обережно почали гру "гірники". Сьогодні ключова гра для "Селтіка", "Шахтар" же навіть в разі поразки збереже шанси на євровесну. А от як "кельти" не виграють сьогодні - то для них євросезон буде завершено

22:00. гра розпочалася. "Гірники" розіграли м'яч у центрі поля

21:58. "Селтік парк" сьогодні забитий. Вільних місць немає

21:56. футболісти вже на полі. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:55. команди готуються до виходу на стадіон

20:04. також сьогодні відбувся матч юнацької Ліги чемпіонів, у якому юнаки з "Шахтаря" перемогли однолітків з "Селтіка" з рахунком 1:0. Відзначився Погорілий на 63-й хвилині. Таким чином, "Шахтар" достроково посів друге місце у групі і вийшов до плей-офф раунду змагань

17:07. сьогодні у "Шахтаря" важлива гра проти команди з Шотландії

16:31. Доброго вечора, ми з України

Турнірна таблиця групи F

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів