Четвер, 2 травня

Іспанія – Україна - 5:1 дякуємо за Євро-2023

У півфіналі Україна розгромлена Іспанією

У півфіналі Україна розгромлена Іспанією 22:00 Іспанія - Україна Фото: УАФ

Збірна України у півфіналі молодіжного Євро-2023 зазнала розгромної поразки від команди Іспанії.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Бухареста.

Дивіться: Календар Євро-2023 U-21: розклад та результати всіх матчів

Наші забили першими, але ще до перерви іспанці зуміли забити два м'ячі. У другому таймі піренейці просто знущалися з нашої команди.

Нагадаємо, у третьому турі групового етапу Україна та Іспанія зіграли з рахунком 2:2. При цьому українці двічі вели в рахунку, а іспанці уникнули поразки на 90-й хвилині.

Дивіться: Іспанія – Україна – 2:2 феєрична нічия у битві за перше місце

В іншому півфіналі Англія розгромила Ізраїль з рахунком 3:0.

Нагадаємо, наша команда здобула путівку на Олімпійські ігри в Парижі, обігравши у чвертьфіналі ЄВРО французів.

ЄВРО-2023 u-21

1/2 фіналу

Бухарест. "Стяуа"
Головний арбітр: Ерік Ламбрехтс (Бельгія)

5:1 Серхіо Гомес, 78'

Іспанія: 1. Арнау Тенас - 3. Хуан Міранда, 5. Йон Пачеко, 14. Айтор Паредес, 2. Віктор Гомес - 15. Алекс Баена, 6. Антоніо Бланко - 8. Оян Сансет - 17. Серхіо Гомес, 9. Абель Руїс (к), 10. Родрі

Україна: 12. Анатолій Трубін - 2. Костянтин Вівчаренко, 4. Максим Таловеров, 16. Арсеній Батагов, 6. Олексій Сич - 21. Артем Бондаренко (к), 17. Володимир Бражко - 10. Михайло Мудрик, 22. Георгій Судаков, 14. Олександр Назаренко - 9. Данило Сікан

_______________________________________________________________

23:50. а 8 липня в Тбілісі у фіналі зустрінуться Англія і Іспанія

90+2 хв. все! Іспанія вийшла у фінал. А нашій команді дякуємо за путівку на Олімпіаду і в цілому чудовий виступ на Євро-2023

85 хв. і шостий ледь не забили іспанці. Після удару Барренечеа м'яч стусонув стійку

80 хв. і у іспанців остання заміна: на полі з'явився Родріго Рікельме замість Серхіо Гомеса

78 хв. сильно під поперечину б'є Серхіо Гомес. Передачу віддав Руїс

78 хв. це вже знущання - іспанці забили п'ятий гол

76 хв. і остання заміна у наших: Олег Очеретько міняє Бондаренка

75 хв. ще дві заміни від іспанців. Замість Бланко і Баени вийшли Адріан Бернабе і Габріель Вейга Новас

75 хв. Міранда ледь п'ятий гол не забив. Зліва бив у близький кут - м'яч пройшов поруч зі стійкою

69 хв. Хуерта з лінії карного майданчика красиво закрутив м'яча у правий нижній кут. Відчайдушний стрибок Трубіна не допоміг - удар був ідеальним за точністю

68 хв. а от і геймовер. Четвертий гол забили іспанці

66 хв. Брагару взяв на себе ініціативу у карному майданчику і намагався ударом з 18-ти метрів закрутити м'яч у дальній кут - але не влучив

66 хв. часу у наших ще чимало, але поки що українці не можуть поставити нерозв'язних задач перед суперником

63 хв. трибуни женуть нашу команду вперед "Україна, Україна"

61 хв. ще три заміни від Ротаня: на лівий фланг оборони замість Вівчаренка вийшов Максим Брагару. В опорній зоні Іван Желізко міняє Бражка. І місце центрфорварда займає Владислав Ванат, вийшовши замість Сікана

59 хв. подвійна заміна у складі іспанців: замість Сансета і Родрі вийшли Аймар Орос Хуарте і Андер Баренечеа

57 хв. Бондаренко з лівої з 20-ти метрів крутив м'яча у ліву дев'ятку - Тенас рятує іспанців

54 хв. Антоніо Бланко обікрав Бондаренка у нашому карному майданчику і ударом з 18-ти метрів відправив м'яч у дальню стійку

54 хв. іспанці забили третій

51 хв. два кутових виконали іспанці. Без гостроти

46 хв. Судаков п'ятою віддав на Бондаренка, а той сильно пробив з 20-ти метрів. М'яч пролетів над поперечиною

46 хв. Руслан Ротань зробив одну заміну у перерві. Замість Назаренка на правий фланг атаки вийшов Олексій Кащук

46 хв. поновлюється гра

23:01. повертаємося на стадіон "Стяуа", де за мить почнеться другий тайм

45+1 хв. перерва

44 хв. Алекс Баена пробив у стінку

44 хв. Сич зачепив Баену. Дуже небезпечний стандарт біля наших воріт, ще й жовта Олексію

40 хв. Мудрик зліва виконав подачу на Сікана, той пробив боковими ножицями - Тенас дістає м'яч з лівого нижнього кута

37 хв. Бланко отримав жовту за зрив атаки нашої команди

36 хв. зліва Мудрик прострілив на Назаренка. Тенас грає на виході

34 хв. Мудрик виконав подачу - захисники винесли м'яча

33 хв. Судаков заробляє перспективний стандарт

30 хв. наші після двох пропущених голів геть знітилися

26 хв. Руїс п'ятою віддав класну передачу на Серхіо Гомеса - на щастя Баталов прочитав епізод і вибив м'яча. Інакше рахунок був би 3:1

24 хв. Сансет отримав м'яч перед карним майданчиком і виконав сильний і точний удар

24 хв. другий м'яч забивають іспанці

21 хв. могла вийти непогана атака у наших, але Вівчаренко зліва виконав занадто сильну подачу у карний майданчик

18 хв. швидко відігралися іспанці

17 хв. подача з глибини на Руїса, той продавив м'яч через Бражка, Трубін не зміг вибити з-під ніг форварда, і з-під Таловерова Абель відправив м'яча у порожні ворота

17 хв. зрівнюють іспанці. Забив Руїс

13 хв. Мудрик на лівому фланзі ефектно розібрався з захисником і прострілив в глибину карного майданчика. Невеличкий рикошет від захисника і м'яч летить до Бондаренка. Артем в дотик з 11 метрів відправляє м'яч у сітку

13 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Бондаренко

12 хв. Родрі справа прострілив на ближню стійку на Баену, а той пробив з ближнього кута - повз ворота

8 хв. Сансет потужно пробив зліва метрів з 15-ти у ближню дев'ятку - Трубін відбив м'яч

3 хв. Мудрик гостро подав кутовий на лінію воротарського майданчика - Тенас кулаком вибив м'яча

3 хв. ривок Мудрика лівим флангом. Михайло з захисником на плечах увірвався у карний майданчик, намагався розхитати іншого захисника і пробив з-під нього. Рикошет. Михайло першим же підібрав м'яч і намагався виконати подачу - блок від захисника і кутовий

2 хв. перша спроба атаки від іспанців. Наші захисники винесли м'яч, щойно він опинився у карному майданчику

22:00. починаємо

21:57. команди вже на полі. Слухаємо національні гімни - спершу України, а тоді Іспанії

21:10. заявка на гру Руслана Ротаня

21:08. вітаємо з Бухареста, де менш ніж за годину почнеться півфінал Євро-2023 ІСПАНІЯ - УКРАЇНА

Також дивіться на "Апострофі" пряму трансляцію відео з Бухареста. Плеєр з'явиться за кілька годин до початку матчу.

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів