Стиковий раунд за вихід до 1/8 фіналу. Матч у відповідь

Головний арбітр: Тобіас Штілер (Німеччина)

3:1 Жоффрі Кондогбія, 81'

Олімпік: 16. Пау Лопес - 3. Кентен Мерлен, 4. Самюель Жиго (4), 18. Бамо Мейте, 99. Шансель Мбемба - 8. Аззеддін Унахі, 19. Жоффрі Кондогбія, 7. Жонатан Клосс - 10. П'єр-Емерік Обамеянг, 14. Фаріс Мумбанья, 11. Амін Аріт

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 44. Ярослав Ракицький, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко (к) - 7. Егіналдо, 10. Георгій Судаков, 21. Артем Бондаренко, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

_______________________________________________________________

23:59. у неділю запрошую шанувальників англійського футболу і не тільки - на перегляд матчу "Ліверпуль" - "Челсі" у фіналі Кубка англійської ліги

99+7 хв. все! "Олімпік" йде у 1/8 фіналу Ліги Європи, а для "Шахтаря" євросезон завершено

90+5 хв. Невертон несильно пробив метрів з семи - Лопес спокійно бере цей удар

90+4 хв. замість Аріта вийшов Емран Согло

90+3 хв. майже всі підбирання сьогодні за марсельцями

90+1 хв. ще й Ракицькому жовта за відверто грубий фол проти Сарра

90 хв. лише 6 хвилин компенсував арбітр. Якось малувато, враховуючи скільки було пауз у грі

89 хв. навіть аут правильно не можуть донеччани вкинути. Зовсім розклеїлася гра у "Шахтаря". Та будемо відвертими, марсельці сильніші

88 хв. не можуть "гірники" навіть за м'яч зачепитися

85 хв. а у господарів замість Обамеянга вийшов Ілімон Ндіай

84 хв. одразу п'ять замін у "Шахтаря": замість Сікана, Бондаренка, Зубкова, Азарова і Степаненка вийшли Лассіна Траоре, Дмитро Криськів, Мар'ян Швед, Педріньйо і Невертон

84 хв. завершено перегляд - порушень немає і гол зараховано

84 хв. але знову перегляд VAR

81 хв. подача зі штрафного. Різник йшов на м'яч, та Степаненко невдало зіграв головою акурат перед воротарем, вибивши м'яча на Кондогбію, а той розстріляв порожні ворота

81 хв. і третій гол забивать французи

80 хв. Степаненко отримав по ногах від Обамеянга. Але сам же фолив, тож і жовта заслужена

79 хв. Ракицький б'є у лівий кут. Ніби й точно, та слабкий удар і Лопес ловить м'яч

78 хв. збивають Судакова в кількох метрах від карного майданчика - це шанс для "гірників"

77 хв. але як би не було прикро, та рахунок закономірний. "Шахтар" грав на виніс і зрештою поплатився

76 хв. перевірка VAR на предмет офсайду - немає офсайду

73 хв. груба помилка Матвієнка і Сарр з 10-ти метрів розстріляв Різника

73 хв. вдруге забиває "Олімпік"

70 хв. зараз у "гірників" гра просто на відбій. Якось ранувато

68 хв. вже кілька разів поспіль "гірники" помиляються з передачами на своїй половині поля під високим пресингом суперника

67 хв. Зубков б'є метрів з 20-ти зліва - по марсельських горобцях. Такими ударами хіба що в регбі можна забивати)

64 хв. перші заміни у господарів: Жордан Верету і Ісмаїла Сарр вийшли замість Мумбаньї і Унахі

60 хв. Мбемба вирішив пробити здалеку - м'яч полетів до глядачів

58 хв. жовта Матвієнку - можливо за суперечки з арбітром. Якось випустив цей епізод з поля зору

58 хв. Судаков виконав надто сильну подачу з корнера - м'яч перелетів усіх

57 хв. Егіналдо з глибини віддав пас Зубкову, той пробив з 15-ти метрів - м'яч від ноги захисника йде на кутовий

55 хв. високо пресингує "Олімпік" і "гірники" під свист трибун перепасовуються біля власних воріт

53 хв. після подачі з кутового головою пробив Мумбанья - в руки Різнику

53 хв. сильний удар Клосса з лінії карного майданчика - рикошет і м'яч летить повз ворота

51 хв. Судаков подав на ближню стійку і Конопля класно пробив головою - але трішечки не вистачило Юхиму. М'яч після його удару рикошетом від газону пролетів над правою дев'яткою

50 хв. Зубков прострілює справа і м'яч від захисника ледь не влетів у ворота - буде кутовий

46 хв. на другий тайм команди вийшли без замін

23:08. Штілер дає свисток про початок другого тайму - "гірники" розіграли м'яч

23:07. повертаються команди на поле і за мить почнеться другий тайм

22:58. добре почавши гру і закономірно повівши в рахунку, "Шахтар" з 15-ї хвилини різко здав. І марсельці швидко відновили рівновагу. Ба більше, лише диво не завадило "Олімпіку" піти на перерву, ведучи в рахунку. Другий тайм буде важким для "гірників"

45+6 хв. і на цьому лунає свисток на перерву

45+6 хв. кінець перегляду - немає пенальті

45+5 хв. і знову VAR. Відео асистенти переглядають епізод за участю Ракицького і Мумбанья на предмет пенальті. Мовляв, Ярослав руками притримав нападника

45+4 хв. Аріт б'є з 11-ти метрів з-під Коноплі - вище воріт

45+3 хв. проти Мумбаньї грубо зіграв Конопля

45+2 хв. після подачі зі штрафного зліва Егіналдо бив головою з кількох метрів - але несильно і Лопес без проблем забрав м'яч

45 хв: чотири хвилини компенсував до першого тайму Штілер

45 хв. Егіналдо скосив Клосса - це залізна жовта

44 хв. Клосс вантажить м'яч в центр карного майданчика - захисники виграють боротьбу у повітрі

44 хв. Ракицький руками притримав Мумбанью - ще один небезпечний стандарт у господарів

43 хв. тисне "Олімпік", намагаючись забити другий гол до перерви

41 хв. дві поспіль небезпечні навісні подачі у карний майданчик "гірників" - можна сказати, відбилися

39 хв. дивляться асистенти VAR і не радять Штілеру бігти до монітора. Немає пенальті

38 хв. після розіграшу кутового Жиго падає у карному майданчику не без допомоги Зубкова

36 хв. рідкісна в останні хвилини контратака "гірників". Егіналдо віддав пас Сікану, а той пробив не найкращим чином і дуже неточно

34 хв. черговий кутовий французів завершується ударом головою Мбемби - в руки Різнику

32 хв. після розіграшу кутового Мумбанья пробив головою - дуже неточно

31 хв. б'є Кондогбія і потрапляє у "стінку"

30 хв. небезпечний штрафний у марсельців. По центру - метрів 25 до воріт

27 хв. Кросс б'є з гострого кута справа - Різник на місці

27 хв. сильний удар Кондогбії з-за меж карного майданчика - Різник відбиває м'яч в сторону від воріт

26 хв. Мерлен у карному майданчику пройшов трьох захисників і пробив - Степаненко блокує

23 хв. втрата м'яча на рівному місці. Аріт віддав у карний майданчик на Обамеянга, а той спокійно реалізував фактично вихід віч на віч

23 хв. зрівнює "Олімпік"

19 хв. Судаков від центрального кола віддав класну розрізну передачу на Егіналдо, але бразилець трішечки не дістав до м'яча

18 хв. лікарі на полі надають допомогу Артему

17 хв. Жиго грубо влетів у підкаті у ноги Бондаренку - Штілер, не вагаючись, поліз у кишеню за карткою

12 хв. десятка "гірників" розводить Пау Лопеса і м'яч по різних кутах воріт

12 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Судаков

11 хв. Клосс у карному майданчику відверто збиває Егіналдо і Штілер впевнено вказує на 11-метрову позначку

8 хв. після подачі Матвієнка зі штрафного м'яч від захисника відскочив до Сікана. Той зряче бив у дальній кут - та Лопес потягнув удар

5 хв. перший кутовий біля наших воріт. Подача на дальню стійку і дуже неточно пробив Жиго. Але скоріше м'яч просто прилетів у голову капітана марсельців, від якої полетів дуже високо

2 хв. подача з кутового в центр воротарського майданчика - захисники виграють повітря і виносять м'яч подалі від воріт

1 хв. Егіналдо зіграв у стіночку з Зубковим і з 10-ти метрів пробив - м'яч від спини Жиго полетів на кутовий

22:01. німець дає стартовий свисток - господарі розіграли м'яч

21:56. команди виходять на поле - слухаємо гімн Ліги Європи

21:53. основа "Олімпіка"

21:52. стартова 11-ка "Шахтаря"

21:51. лічені хвилини до початку гри

11:41. вітаємо з Мареля, де сьогодні свій другий матч проти "Олімпіка" зіграє чемпіон України "Шахтар"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії