RU  UA

Вівторок, 1 квітня
  • НБУ:USD 40.95
  • НБУ:EUR 44.10
НБУ:USD  40.95

Новини

1 квітня

Всі новини

​"Твітер заплатив мені 1200 доларів за мої пости". Як український професор заробив у соцмережі X

Фото: відкриті джерела

Президент Київської школи економіки, професор економіки Піттсбурзького університету Тимофій Милованов розповів, як йому вдалося отримати кошти, використовуючи соцмережу Ілона Маска Х (колишній Твіттер).

Своїм досвідом економіст поділився на сторінці в Facebook.

Милованов повідомив, що Твіттер заплатив мені 1200 доларів за його пости на Твіттері.

"Приблизно місяць назад я спробував налаштувати виплати з Твіттера. Це можливо, бо я маю грін-карту, рахунки в США, і податковий статус. Налаштувати було складно. А підтримка була ідіотська. Після пару тижнів переписок з ботами і пару відмов від живих людей, мені нарешті вдалось добити Твіттер і налаштування. Це було два тижні назад - 15 березня. В пʼятницю, 28 березня, я отримав виплату в 1200 доларів", - сказав професор економіки.

Також назвав свою статистику в цій соцмережі за місяць - 160 млн переглядів, 44 тис. коментарів, 165 тис. перепостів.

"Працюємо над комунікаціями разом з чотирма студентами. Це наш спільний заробіток. Він поки що не покриває витрати на їхні зарплати, але це перший крок. Зараз думаю, яку зробити систему мотивації для студентів, щоб вони теж отримували частину цього доходу. Можливо повторю ідею Твіттера - частина доходу іде їм кожного місяця. Це мій перший дохід в житті за комунікації. І це дуже прикольно. Пишаюся нашою спільною роботою. І мені приємно, я можу робити щось нове і створювати новий заробіток для себе, людей навколо і KSE. Для KSE це незначні гроші, враховуючи масштаб, але це прототип. Можна зробити більше людей з публічними профілями і продовжувати експериментувати з прямою й непрямою монетизацією", - пояснює Милованов.

Водночас своїм дописом президент КШЕ хоче показати, що для університетів, науковців, освітян є багато можливостей заробляти гроші в такий спосіб.

"Це складно, потрібно працювати, але це точно краще, ніж писати безкоштовно токсичні коментарі на ФБ про те, які маленькі зарплати і який поганий уряд чи МОН. Можна пробувати робити щось своє, і щось з цього вийде. Звісно, хтось скаже - що це нижче гідності науковця заробляти на комунікації. Так само мені казали про донати для KSE. Що, мовляв, гарні університети не мають принижуватися до випрошування грошей у бізнесу. Можливостей для того, щоб бути фінансово незалежним зараз стало набагато більше. Потрібно будувати свою спроможність і експериментувати. А потім масштабувати успішні експерименти", - підсумував Милованов.

До речі, український фінансист та блогер Сергій Фурса вказав на фінансові оборудки американського медіамагната Ілона Маска з передпродажем соцмережі Х.