Заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова розповіла волонтерам сайту "Миротворець", котрий вже знов працюе, як вони повинні себе вести далі.
Про це Попова написала на своїй сторінці в Facebook.
"Запитує у мене Роман Зайцев з "Миротворця", викладати нові матеріали. Відповіла йому. Буду вдячна, якщо юристи прокоментують. "Роман, я б взагалі, щоб залишатися в правовому полі, всю базу залишила тільки для доступу силових органів. А у відкритий доступ викладала б тільки матеріали, які попередньо детально перевіряла з хорошими юристами. Те ж і з новими даними раджу проконсультуватися з ними. Якщо цих даних будуть іноземці, проконсультуйтеся з юристами, які знають законодавство цих країн...", — написала Попова.
"Перед тим як щось робити, треба від юристів, дізнатися про можливі наслідки. Знову таки, питання в тому, який ви хочете отримати результат? Щоб вони були затримані у нас? Тоді про порушників достатньо знати силовикам. Щоб про їхні злочини стало відомо урядам країн і їх там затримали: тут є різні варіанти: 1. продублювати базу через наш МЗС, 2. надіслати дані посольства цих країн, 3. опублікувати вражаючу (про злочини), але не нарушющую закону частина (тут треба точно говорити з хорошими юристами), 4. опублікувати все, незважаючи на закони. Пункти 1,2,3 можна міксувати. Пункт 4 може призвести до потенційних позовами. Волонтерів, які вам будуть допомагати, ви зможете знайти і поставивши на базу пароль", — додала заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.
Як повідомляв "Апостроф", раніше заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова погрожувала розправою волонтерам сайту "Миротворець", що оприлюднив скандальний список журналістів, акредитованих у самопроголошених ДНР і ЛНР.