RU  UA  EN

Неділя, 22 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55
Суспільство

Новини

22 грудня

21 грудня

Всі новини

Підготовка до ЗНО: названо нововведення в українських школах в 2019 році

Нововведення торкнутися порядку здачі шкільної атестації для учнів 4, 9 та 11 класів.

Про це повідомляє Сегодня.

Цього року дев'ятикласникам дозволять замість тесту з іноземної мови пред'явити міжнародні сертифікати, а учні, які перебувають під слідством, зможуть вперше скласти іспити.

Крім того, в цьому році дітям, які вивчають іноземні мови на рівні стандарту (2-3 уроки на тиждень) зможуть підтвердити знання сертифікатом рівня А2 (TOEFL, Delpi і ін.) І вище, школярі з профільних класів повинні показати диплом не нижче В1 . Така можливість залишиться і у випускників.

Учні 11-го класу можуть пред'явити сертифікат рівня В1, а випускники класів з поглибленим вивченням - В2. Правда, на ЗНО такий сертифікат не приймуть - все одно потрібно здавати. Щоб зарахувати оцінку в атестат, учневі потрібно звернутися до директора з заявкою та копією сертифіката - підійдуть "корочки" як цього, так і минулого року.

Вперше право здати ДПА отримають учні, що потрапили в ході досудового слідства в слідчі ізолятори. Іспит для них проведе закріплений за СІЗО навчальний заклад. В іншому атестація пройде так само, як і в минулому році. Здавати її будуть учні 4, 9 та 11 класів.

Четвероклашек перевірять на знання математики, української мови та ще одного предмета на вибір. У МОН запевняють, що в їхньому випадку ці оцінки ні на що не вплинуть.

У дев'ятому класі здають ті ж предмети, проте результати іспитів вже позначаться на підсумкових річних оцінках в табелі. Дати перевірок четвертим і дев'ятим класів призначить директор.

Випускники здадуть атестацію у формі ЗНО теж з трьох предметів: української, математики або історії України та за ще одного предмета на вибір. Для них тести пройдуть з 21 травня по 13 червня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в червні 2018 року учасники програми зовнішнього незалежного тестування з англійської мови та їх батьки масово скаржилися на якість проведення аудіювання.