RU  UA  EN

Вівторок, 22 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

22 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

ГПУ зробила важливу заяву щодо розслідування нападів на активіста Стерненка

Кримінальні провадження щодо нападів на громадського активіста Сергія Стерненка в Одесі передані в СБУ для перевірки інформації про можливу причетність до них представників місцевої влади та поліції.

Про це повідомили в Генеральній прокуратурі України.

Генпрокуратура здійснює процесуальне керівництво в трьох кримінальних провадженнях за фактами нападів на одеського громадського активіста Сергія Стерненка.

"В одному з проваджень розслідується напад на активіста і нанесення йому тілесних ушкоджень двома особами. В іншому кримінальному провадженні розслідується вбивство одного з нападників і нанесення іншому тілесних ушкоджень. У кримінальному провадженні за фактом нанесення активісту легких тілесних ушкоджень і пошкодження його майна також триває досудове розслідування ", - нагадали в Генпрокуратурі.

Крім того, за фактом нанесення Сергію Стерненку тілесних ушкоджень за допомогою вогнепальної зброї досудове розслідування завершено і обвинувальний акт про замах на умисне вбивство спрямований до Приморського районного суду Одеси.

На думку Генпрокуратури, ці випадки мають розслідуватися одним органом слідства "для забезпечення неупередженого та швидкого розслідування всіх обставин скоєних нападів". Крім того, напади на Сергія Стерненка, як вважають у відомстві, повинні розглядатися в широкому контексті нападів на інших активістів, скоєних в той же період в Одесі.

Генеральна прокуратура обіцяє інформувати суспільство про розслідування зазначених резонансних проваджень.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Генеральна прокуратура України завершила розслідування стосовно командира "Беркута".

Новости партнеров

Загрузка...