RU  UA  EN

Неділя, 23 червня
  • НБУ:USD 40.25
  • НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25
Суспільство

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

22 червня

Всі новини

Не тільки підживлення, а й засіб від шкідників: 5 варіантів використання бананової шкірки на городі

Бананова шкірка для городників може стати чудовою альтернативою мінеральним і покупним добривам. Крім того, вона здатна заманити бджіл і відігнати настирливих мух.

Цікавими та корисними лайфками поділилися на каналі "Вдачне місце".

Добриво

Нарізану шматочками бананову шкірку можна додавати до ямок перед тим, як висаджувати розсаду. Ця нескладна маніпуляція дозволить покращити ґрунт, прискорити ріст та цвітіння рослин. Крім того, експерти рекомендують використовувати компостний чай. Для цього потрібно помістити три бананові шкірки у три літри води до повного розкладання.

Боротьба з попелицями

Подолати ненависного шкідника зможе спеціальний банановий "коктейль". Для цього потрібно подрібнити три шкірки, залити їх літром холодної кип'яченої води. Засіб повинен настоюватися протягом трьох днів, після чого його потрібно процідити та розвести водою 1:5. Чудодійним настоєм слід обприскувати рослини.

Пастки для мух

Виявляється, бананова шкірка може врятувати і від мух. Для цього потрібно покласти шкірку у прозору ємність, додати туди яблучний оцет. Пастка приманить набридливих комах, які там і загинуть.

Приманка для бджіл

Якщо рослинам потрібне додаткове запилення, потрібно підвісити над ними шкірку банана, аромат якої привабить бджіл. У цьому випадку ці роботяги не залишать поза увагою рослини, які неодмінно за це віддячать. Важливо не забути прибрати приманку увечері, тому що в гості заглянуть і гусениці. Їм рослини зрадіють не так сильно.

Порятунок від грибка

Для того щоб позбавитися грибка, потрібно настояти дві шкірки в літрі води, далі - додати туди золу. Все, засіб, що зупинить від поширення грибкової мікрофлори, готовий.

Зазначимо, щоб отримати хороший урожай, не обов'язково витрачати величезні гроші на добрива. Для цього можна використовувати, наприклад, звичайнісіньку кропиву.