Рушники незамінні у щоденному використанні! Немає нічого приємнішого, ніж, повернувшись додому, укутатися після розслаблюючої ванної м'яким пухнастим рушником. Ось тільки воно вимагає особливого догляду.
"Апостроф" розповідає, як правильно і як часто потрібно прати.
Так, експерти-дерматологи попереджають про те, що домашній рушник може перетворитися на справжній інкубатор для мільйона мікробів, тому їх потрібно прати досить часто. Те, що на ньому немає видимих плям, не означає, що вона залишається чистою.
Читайте також: Які речі не можна прати разом, щоб їх не зіпсувати: поради експерта
Великий банний рушник можна використовувати два-три рази до прання. Це виключно в тому випадку, якщо щоразу залишати їх у відповідному місці для ідеального висихання. Якщо ж рушник довелося скласти вологим, наприклад, після басейну або спортзалу, там відразу почнуть розмножуватися бактерії. Ці рушники радять прати після кожного використання.
Крім того, рушники для рук та обличчя потрібно прати ще частіше. В ідеалі робити це потрібно щодня. Крім того, кожен член сім'ї обов'язково повинен мати окремий чистий рушник, гостям також потрібно видавати чистий новий рушник.
Як же потрібно прати? Не змішуйте рушник з іншими речами, в цьому випадку мікроби можуть поширитися по всьому одягу. Також рушники обов'язково потрібно сортувати за кольором, щоб вони довше зберігали яскравість. Крім того, рушники потрібно прати у теплій воді (мінімум 60 градусів), використовуючи спеціальні засоби для дезінфекції. Кольорові рушники рекомендується прати з рідким миючим засобом для кольорової білизни, оскільки це дозволить зберегти яскравість.
Нагадаємо, раніше "Апостроф" розповідав про те, як зробити рушники м'якими та ароматними без кондиціонера.