В Україні часто виникають ситуації, коли ви хочете скористатися опцією продажу автомобіля через додаток "Дія", а вас засмучує повідомлення про неможливість затвердження заяви. Але є схема подолання цих технічних перешкод, щоб зареєструвати авто через програму, а не йти в чергу у сервісному центрі МВС.
Про це розповів адвокат Роман Сімутін.
Читайте також: Жодних ксероксів чи сканерів: для студентів в "Дії" з'явилась нова послуга
"Дуже ймовірно, що при спробі перереєструвати автомобіль через "Дію" ви не пройдете так звану перевірку за базою «особи в розшуку ІПНП" - Інформаційного порталу Нацполіції або ж "ГАРПУН". Тоді у відповідь на ваше перше звернення служба підтримки "Дії" відповість вам що: Для з’ясування деталей та перереєстрації авто - радимо звернутися до будь-якого територіального сервісного центру (ТСЦ)", - розповів Сімутін.
Він додав, що після цього ви залишаєте скаргу і ваша заявка проходить та висить якийсь час, у межах кількох днів.
"Вам варто знову написати до служби підтримки, щоб проінформувати щодо проходження вами реєстрації. На це вам відпишуть: Попередньо ви зверталися щодо статусу заяви на перереєстрацію авто. Перевірте, будь ласка, чи опрацьований статус заявки у застосунку?", - написав Сімутін.
Він підкреслив, щоб дізнатися в якій саме базі вас блокує система, можна зайти в особистий кабінет водія та спробувати назначити належного користувача.
"Вашу спробу відхилять, але й напишуть яка саме база не пропускає. Наприклад: Причина відхилення - підписання документа реєстрації: Документ не пройшов перевірку за базою "ІПНП - ГАРПУН [CHECK_GARPUN]". Затвердження реєстраційної заяви неможливе", - зазначив адвокат.
За його словами, необхідно зробити скріншот цього повідомлення-відмови, отримати витяг з Реєстру боржників та надіслати все це разом на електронну пошту службі підтримки. Далі він перерахував кроки, які потрібно зробити:
- Подати скаргу на службу підтримки "Дії" за електронною поштою [email protected].
- Зробити скріншот повідомлення, яке вам видає система щодо причини відхилення реєстрації.
- Зробити витяг з Реєстру боржників.
- Надіслати зроблений скриншот і витяг на пошту служби підтримки "Дії", з вимогою надати вам законну послугу.
"Результат: проблема розв'язується за добу", - вказав Сімутін.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що, у разі втрати, документ можна відновити за допомогою порталу "Дія".
- Вас також може зацікавити:
Архіви в Україні будуть цифровізовані: де зберігатимуться дані
"Відновлення" у "Дії": як українцям компенсують збитки за зруйноване житло
Українська армія переходить на digital: чи це врятує від корупції