В умовах воєнного часу прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив уряду розробити оновлену та справедливу постанову про бронювання військовозобов'язаних. Основною метою є усунення спекуляцій та маніпуляцій під час бронювання співробітників критично важливих підприємств.
Про це Шмигаль заявив на засіданні уряду.
Прем'єр-міністр наголосив на необхідності синергії зусиль фронту та тилу у забезпеченні обороноздатності країни. Він зазначив, що у тилу має функціонувати стабільна економіка та інфраструктура для підтримки військових дій. Одним із ключових аспектів у цьому процесі є справедливе та раціональне бронювання працівників, зайнятих на критично важливих підприємствах.
Читайте також: Цирк поїхав разом з клоунами: в Мінкульті образилися на хейт через бронювання
"Тому даю доручення профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів та підприємств критичної інфраструктури", - зазначив він.
Шмигаль окреслив основні пріоритети:
- Оновлення постанови про бронювання - зробити її більш справедливою та адресною.
- Створення вичерпного переліку об'єктів та підприємств критичної інфраструктури.
- Встановлення чітких та зрозумілих критеріїв для бронювання – виключити питання та невдоволення з боку військових та суспільства.
Прем'єр-міністр закликав профільні міністерства негайно розпочати роботу, ґрунтуючись на наступних принципах:
- Справедливість та раціональність
- Адресність
- Прозорість та зрозумілість
Ця дія з боку уряду має підвищити ефективність системи бронювання, забезпечити справедливий розподіл трудових ресурсів між фронтом і тилом, а також гарантувати безперебійну роботу критично важливої інфраструктури.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Раді заговорили про закриття "телемарафону" і назвали умову.
- Вас також може зацікавити:
У Міноборони пояснили, чи обов'язково користуватися е-кабінетом військовозобов'язаного
Мобілізація 25-річних почалась: кому чекати повістку і кого не призовуть
Мобілізація -2024: як зараз ВЛК визначає ступінь придатності
В Україні триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року - повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.