RU  UA  EN

Пʼятниця, 3 травня
  • НБУ:USD 39.25
  • НБУ:EUR 41.90
НБУ:USD  39.25
Суспільство

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

3 травня

Всі новини

Капуста не буде рости після таких "сусідів": ця помилка може коштувати урожаю

Під час планування городу важливо брати до уваги не тільки відповідне сусідство рослин, а й дотримуватися принципів сівозміни. В іншому разі результати можуть виявитися невтішними.

Тому далі "Апостроф" з посиланням на "ukr.media" розкаже секрети для посадки капусти, що забезпечать щедрий та швидкий врожай.

Читайте також: Будете збирати урожай вже в травні: як правильно посіяти огірки на розсаду

Для досягнення великого і здорового врожаю необхідно дотримуватися чергування культур.

Постійне вирощування одного й того ж виду на одному місці може призвести до виснаження ґрунту та більшої атаки шкідників.

Де не слід висаджувати капусту

Капусту не рекомендується висаджувати після картоплі, оскільки вона виснажує ґрунт, залишаючи мало поживних речовин для капусти.

Також не потрібно висаджувати білокачанну капусту після інших видів капусти, включно з броколі, цвітною, брюссельською та пекінською, оскільки вони мають спільних шкідників і хвороби, які можуть передаватися на нові посадки.

Експерти також радять уникати посіву капусти на ділянках, де попереднього року росли пасльонові (томати, перці та баклажани), це пов'язано зі здатністю цих рослин виснажувати ґрунт.

Крім того, не висаджуйте культуру там, де раніше росли бобові, оскільки вони залишають ґрунт, збіднений азотом, який необхідний капусті.

Де можна висаджувати капусту

Підходящими попередниками є часник і цибуля, які, незважаючи на споживання з ґрунту поживних речовин, мають неглибоке коріння, залишаючи достатньо елементів для росту на більшій глибині.

Сіяти капусту можна після огірків, моркви або буряка, бо ці рослини залишають після себе хороший баланс поживних речовин, необхідних для росту.

Раніше "Апостроф" розповів що треба зробити, щоб вберегти капусту від хвороб.

  • Вам також може бути цікаво:

Спаржа стає все більш популярною в Україні: як вирощувати її на своїй ділянці

Гарна мульча і стимулятор росту розсади: як використовувати яєчну шкаралупу на городі

Як підживити розсаду аспірином і в чому користь такого поливу