Багато садівників не знають, що чай у вигляді добрива допомагає підтримувати рослини в тонусі, а також забезпечувати їх необхідними корисними речовинами.
"Апостроф" розповідає, чи можна удобрювати рослини чаєм та як саме це робити.
Читайте також: Що робити з ремонтантною малиною до і після морозів: корисні поради
Експерти пропонують три варіанти, як використовувати старий чай у пакетиках, щоб покращити стан ваших рослин.
Чайна заварка як добавка до компосту
Один із найпростіших способів допомогти нашим рослинам мати найкращі шанси на процвітання – це давати їм не лише необхідні поживні речовини, а й додаткові.
При використанні чайних пакетиків як добрива вибирайте органічні марки та компостуйте їх. Тим не менш, важливо розуміти, що чай сам по собі - дуже слабке добриво, тому його краще використовувати разом з іншими органічними та мінеральними підживленнями.
Чайне заварювання як добриво для кімнатних рослин
Влітку ґрунт рослин має тенденцію висихати набагато швидше, на щастя, у цьому можуть допомогти чайні пакетики. Експерти кажуть, що цей трюк із збереженням вологи особливо корисний для контейнерних рослин або в спеку. Аналогічно тому, як ви використовували чайне листя в якості підсилювача компосту та добрива, додайте їх у ґрунт вашої рослини горщика і дозвольте їм зробити всю роботу. Звичайно, не забувайте поливати частіше в літні місяці: чайні пакетики тільки допоможуть утримувати вологу, але не додають її.
Чайна заварка для овочів та квітів
Ні для кого не секрет, що черв'яки, які мешкають у ґрунті, підвищують її аерацію та поживність, а чайна заварка для квітів чи інших рослин, точніше - таніни у її складі, допоможуть залучити таких істот. Якщо у вас на ділянці буде більше черв'яків, то з'являться і метелики, і птахи - сад виглядатиме не тільки здоровішим, а й красивішим.
Раніше "Апостроф" розповідав, що додати в ґрунт під час посіву редьки, щоб отримати хороший урожай.
- Вас також може зацікавити:
Прості правила допоможуть збільшити урожай вдвічі: городники розкрили секрет посіву моркви
Урожай полуниці можна збільшити в 10 разів: є кілька хитрощів
Як і з чого можна зробити бирки для розсади: список матеріалів